Avea'ya geçecem

ayıptır söylemesi k*yarlar vodafone'a. sinirlerimi kaldırdılar ya, 1 senedir aptal yerine koyuluyorum ve aptalca şeylere para ödeyip duruyorum.

özet: numaramı avea'ya taşıcam.

1. numara taşıma işlemi ne kadar sürer?
2. avea'da interneti bol hangi paketleri önerirsiniz yeni numara taşımış biri için?

Bol kepçe 6gb tarifesi var 45 tl. Avea'ya geçmeden bi müşteri hizmetlerini arayın mutlaka,45 lira çok pahalı falan diyin,23 liraya kadar düşürenler var böyle fiyatı. Donanım haber ölücülerinden selam olsum herkese :v

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (12.04.15 13:25:57)
@birfincan,

ohaaaa. avea'nın interneti çok kötü değidlir dimi?
  • kamera motor  (12.04.15 13:28:27)
avea'nın interneti iyi çekiyor
hızlı sayılmasa da iyidir.

  • rakicandir  (12.04.15 13:48:39)
  • spinalcord  (12.04.15 14:16:48)
Dun aveaya gectim. Vodofone dk bile caliyor be. 4-5 gun icinde avea'ya gecer dediler. 17 lira 500dk 500sms 1gb net mi neydi.

  • termostad  (12.04.15 14:36:41)
Numara taşıma işlemi genelde 4 günde tamamlanıyor.

Avea son tercihim olurdu. Şehir merkezlerinde iyi çekiyor, o konuda sıkıntı yaşamadım. İnterneti de hızlıydı ama farklı bir konuda sorun yaşadığınız zaman çözemiyorsunuz. Paranın üstüne yatar, sorununu çözemez. Amatör ve kötü niyetli kalıyor Turkcell'in yanında. Turkcell en azından en başında öpüyor açık açık. Fiyatları belli.
  • soft  (12.04.15 14:43:10)
1) yeni geçtim 3 veya 4 güne geçiyor
2) sonaçtığım duyuruya bakarsan orada da yazdım neti çok kötü ve yavaş. Bodafone dan geçtim ben de ancak pişman oldum

  • filipis  (12.04.15 14:46:13)