ben mi yazsam?

(git: 929002)
(git: 928991)
(git: 928040)

şu gönül işlerimin sebebi.
hala yazmadı 34 saattir iletişim içinde değiliz falan falan.
ay sinirliyim tavırlıyım falan.
çalışıyor olabilir ama bu kadar da olmaz
madem yol yapıyorsun devam et aaaa!

5 milyon hissi aynı anda hissediyorum.

ben mi yazsam?
çok mu sıkarım?

Nasıl yani

  • indescribable  (12.04.15 10:48:28)
Yaz tabii ki, içine ata ata turşu gibi olacaksın yakında. Hoşlanıyorsa çok sıkmış olmazsın, sıkılmış olursa zaten hiç senin olmamış demektir.

  • aychovsky  (12.04.15 11:08:57)
Onu anlayamadığım için kararsızım.
Bu anlamanın da yolu yok herhalde
bekliyorum da ne değişecek bilmiyorum hani şuan bekleme modunda gibi duruyor hani adım atsa tamam diyeceğim de uf gerilim saatler :( çok da modumu düşürdü bu durum.
  • indescribable  (12.04.15 11:11:48)
Çok sıkarsın evet. 34 saat ne ki? Sevgili değilsiniz, bu kadar abartmamalı. Bir de açıkçası ben çocuğun senin kadar ilgili olduğunu düşünmüyorum bu mevzuya.

  • pike  (12.04.15 11:13:01)
Bacım yazarsa senindir yazmazsa hiç senin olmamıştır. Sen ona ilgini belli ettiysen top onda. Gönlü varsa yazar. Elleşme bence daha. Sonra ucunu kaçırıyorsun iş tripleşmeye dönüyor.

  • Lim5  (12.04.15 11:18:26)
kesin kadinsin ha. bu kadar dertlenen erkek olmamistir olamaz da. yazma su an hafif kafayi yemis durumdasin bence. o yuzden yazma

  • shotgunwoman  (12.04.15 11:21:25)
Yazana kadar bekleyemiyorum sinir oluyorum yazması gerek yahu :( gönlü olmasa o kadar konuşmaz hadi konuştu diyelim balığa gitme sözü falan vermez ay bilemedim ben ya
bana mı ters bu işler

  • indescribable  (12.04.15 11:45:44)
Gece uyudum yahu

  • indescribable  (12.04.15 13:40:15)