Ankete gel, artı onsekizimsi

Bir türk erkeği evlenene kadar ortalama kaç kadınla kaç kez yatar?

1. yıllık eş sayısı
2. yıllık cinsel birleşme sayısı
3. 30 yaşına kadar eş sayısı
4. 30 yaşına kadar cinsel birleşme sayısı

hele paylaşın gençler.

not: geyik yapmak serbes.

10 ve üzeri
50+
100 üzeri
1000 vardır rahat.

Ne işine yarayacak bilmiyorum :d
  • Tears of Devil  (11.04.15 11:33:08)
tears of devil turkiyenin en capkin erkeginin istatisklerini paylasmis sanirim.

  • baldur2  (11.04.15 13:44:03)
bunu duyuruda sorarsan tears of devil'inki gibi cevaplar alırsın. bana sorarsan, sadece bu sene 734 hanım bafiledim. sürtünmeden kaynaklı tahriş ve yangın riski dolayısıyla airbus'la birlikte çalışıyorum. penisimin tasarımını ameliyatla değiştirdiler, testislerim de yangın tüpü özellikli. risk çok az olsa bile hani alev alırsam anında devreye giriyor sistem, ne vajina yanıyor ne pipi. operasyon 7/24 devam ettiği için sürdürülebilirlik çok önemli. airbus mühendisleri bu konuda çok yardımcı oluyor.

gerçek rakamları konuşacak olursak, "türk erkeği ortalaması" nedir bilmiyorum ama ben 20 yaşındayım sadece bir kişiyle seksim oldu bir kişiyle de öbüştüm. önümüzdeki 5-6 senede de bu şekilde gider herhalde yani o da olursa.
  • der meister  (11.04.15 13:50:39)
365*3=1095
365*(30-18)=4380
4380*3=13140
  • rakicandir  (11.04.15 13:59:50)
benimle ilgili ne zaman soru gelecek diyordum..

akşam bistroya gel anlatayım..
  • dokuzonbeş  (11.04.15 14:02:48 ~ 14:10:21)
1. bu değişken bir şey. farklı partner sayısı bazen 8 olur, 9 olur; bazen sevgilin vardır tek kişi olur. ama sevgili değişkenini olaya katmazsak, 7 veya 8.
2. ayda 6 veya 7 desen en az, 80-90 arası (yine sevgili değişkeni yok)
3. 25'ten fazla, 30'dan az. (ilk maddede yazdığın 8-9'a ne oldu, o zaman 70-80'in üstü olmaz mı lan? diyenlere, bu olayın eskilerle uzun yıllar dönebileceğini hatırlatmak elzem)
4. ne desem yalan. düzenli seks hayatı olunca, 700-800 üstü bir rakam herhalde.

yaş otuz.
  • mermize  (11.04.15 15:14:46)
benim gözlerim üç kategori oldugunu gösteriyor:

1) lise/üniversitede bir sürü kızla çıkan (aşşağı yukarı 20 civarı) daha sonra bir noktadan sonra birisinde kalıp evlenenler.

2)lise ve üniversitede tanıştıgı kızla evlenenler veya eğer ilk değilse tanıstıkları 2. veya 3. sevgilisiyle evlenenler.

3)müzmin saplar. genellikle yurt dışı okuyan olsun yurt içi okuyan olsun ağırlıklı olarak mühendis oluyorlar,bir kaçı ayda yılda bir birilerini düşürüyor ama ilişki istemelerine rağmen olmuyor (bir kaç arkadaşım böyle).
  • fransizkalanadam  (11.04.15 15:55:34)
yıldan yıla değişiyor, geçen yıl ayda 2 kadın falandı, fakat bu yıl(yaz sonunu bazalalım) sadece 2 kadın. en hovarda zamanımda ayda 4 kadın ki o bile ağır gelmişti bana, oğlum memur ruhluyum galiba ben. istiyom hep aynı bakkala gireyim.

not: 22'yim 2 3 yıldır bi düzenim var. gereken sayıları sen çıkart artık sanat tarihçiyim ben.
  • dirildimde geldim  (17.04.15 23:35:13 ~ 23:36:25)