belirli aralıklarla bir kadının çığlık attığı şarkı

büyük ihtimal bulunamayacak ama yine de şansımı denemek istiyorum. şimdi geçenlerde bi kafede çalmıştı bu bahsettiğim şarkı, yarım yamalak kaydettim sonra ulu sözlükte başlık açtım bilen çıkmayınca sildim kaydı. bugün burdaki olayı görünce bi sorup şansımı deneyim dedim, keşke o kaydı silmeseydim.

velhasıl kelam yabancı bi şarkıydı, söyleyen abla belirli aralıklarla çığlık atıyordu, sonra ardarda tekrarlanıyordu bu çığlık.
çoğu kısmında şarkı sözü falan yok. durgun bi seyirde devam ediyordu..
dediğim gibi hiç umudum yok ama olur ya bi ihtimal bilen çıkar belki :)

canto del pillon'dur…maria marquez..

  • medievalman  (10.04.15 21:27:39)
yok canto del pillion değil, auulu bişey de değil, billdiğiniz kadın çığlık atıyor belirli aralıklarla

  • bedrozan  (10.04.15 21:31:10)
Female vocal türündedir.
ama ses kaydı olmadan zor.

  • 1adam  (10.04.15 21:43:22)
şu olabilir mi acaba bir ihtimal, bu da niye kafede çalsın gerçi ama pink floyd - the great gig in the sky

www.youtube.com
  • nimberjack  (10.04.15 22:19:15)
Aklıma ilk gelen şarkı: Pink Floyd - The Great Gig in the Sky

O değilse de dinleyin şahane vokalin tadına varın.
  • an engineer  (10.04.15 22:20:56)
Sarkiyi bilmiyorum ama yol gosterir belki diye soruyorum. Nagmeli bir ciglik degil The Great Gig in the Sky'daki gibi benim hatirladigim. Miril miril nakarat soylenirken ve sanki nakarat devam edecekmis gibiyken kadinin biri kuyruguna basilmis gibi ciglik atiyor muydu. Sarki icinde de 4-5 kere ciglik atiyordu benim hatirlamaya calistigim sarkida.

  • aychovsky  (10.04.15 22:29:12)
yok arkadaşlar pink floyd da değil.
@aychovsky hah tam dediğin gibi işte, büyük ihtimal benim dediğim şarkıyı söylüyorsun sen de. aynen dediğin gibi ;

Miril miril nakarat soylenirken ve sanki nakarat devam edecekmis gibiyken kadinin biri kuyruguna basilmis gibi ciglik atiyor.
  • bedrozan  (10.04.15 23:11:35)
Faithfullness :D

  • aithra  (11.04.15 10:50:13)
the dancer?
pj harvey?
www.youtube.com
  • vonkhar  (11.04.15 11:29:06)
yok son 2 arkadaşın yazdıkları da değil :)
mırıl mırıl devam ediyorken şarkı, üstüste 3 kere kadın çığlığı sesi duyuluyor belirli yerlerde.
düşündüğüm gibi bulamayacağım herhalde /:
  • bedrozan  (11.04.15 13:18:48)
bu şarkı bulma konularındaki dayanışmaya bayılıyorum

  • lord midnight  (11.04.15 13:35:46)
hunters-deadbeat?

  • feykalade  (11.04.15 19:16:04)