40 bin liraya boş dacia stepway mi 50 bin liraya dolu skoda yeti mi?

neden yazarsanız ayrıca hoş olur

öncelikle skoda yeti'yi zamanında çok inceledim. güzel araba ama biraz hafif ticari araç havası var.
dacia'yı çok bilmiyorum, ama güvenli değil deniyor.

ikisi arasında seçim yapılacaksa yeti derim. fiyat farkını da gözeterekten, en azından skoda iyi bir marka, yeti 4 çeker (stepway 4 çeker mi?), biraz tipi kayık ama dacia'dan iyidir.
  • medievalman  (10.04.15 21:22:43)
Gorunus, guvenlik, saglamlik nedeniyle yeti tabii ki.

  • signore  (10.04.15 21:22:59)
kesinlikle yeti, ikisini karsılastırmak bile ayıp. donanım ustunlugunu hiç saymasak bile güvenlikle alır yürür skoda.

  • art vandaley  (10.04.15 21:28:50)
10 bin farka rağmen yeti

köyde değilsen dacia alınmaz be hacı. sebebi euro ncaplerde cortlaması, malzeme kalitesi kötü, marka değeri düşük vs.
  • Sarix  (10.04.15 21:53:01 ~ 21:53:25)
Skoda'ya olan güvenimden ve Dacia'nın teneke gibi olduğunu düşündüğümden Yeti diyorum ben de. Aradaki 10 bin fark hem dolu olmasına hem de malzeme kalitesine kesinlikle değecektir uzun vadede.

  • sevgikusunkanadinda  (10.04.15 22:01:34)
tabiki yeti ama sizi bu iki araç arasında ikileme düşüren şey ne oldu, aslında önemli olan bu. bunu yazsaydınız daha güzel olurdu. şahsen ben merak ettim.

  • copy paste  (10.04.15 22:21:03)
@copy paste

genelde köylere gidip gelirken kullanacağım. yeti'yi alıp böyle toz toprakta bırakmak istemiyorum. bir yandan da dacia'nın boşluğu canımı sıkıyor, 40 bin lira dacia'ya değmez ama yeti'yi de o yollara sokmaya kıyamıyorum.

ne yapsam bilemedim.
  • alm est  (10.04.15 22:26:09)
madem koy yollarindasin. al bir L200

  • 1917  (10.04.15 22:51:35)
eğer keyf, kent, genç ve design için olsaydı kesinlikle yeti ama bir abimizle 1,000 km dacia deneyimim oldu bırak yetiyi metiyi direkt bunlar. arabayı yapmışlar.

  • yirmibirellidokuz  (10.04.15 22:53:55)
ben olsaydım gözüm kapalı yeti derdim.

nedeni ise, almak istediğim bir araçtı, bütçeden dolayı alamadım. tipi farklı, güzel, crossover tarzında, bence...
  • gneral  (10.04.15 22:58:15)
üç senedir skoda yeti kullanıcısıyım, benden kaçırıp kaçırıp kullanan babam da gitti yeti aldı, sonra da babamın bir arkadaşı. şimdi de eşim düşünüyor.
demem o ki skoda alın pişman olmazsınız. ki taş gibi arabadır adı üstünde yeti. dağa bayıra da rahatlıkla sürersiniz.

  • physcos physcos  (10.04.15 22:58:48)