Kamera bazlı telefon

fiyat aralığı vermemekle beraber, istediğim şeye en ucuza ulaşacağım telefon arıyorum.

oyun oynamıyorum telefonda, performans derdim yok. sadece twitter, wassap, facebook, instagram. düz kullanıcıyım yani.

tek derdim, ön kamerası ve arka kamerası çok kaliteli bir telefon arıyorum.
ben kamerası, özelliklerinden daha kaliteli bir telefon olabileceğini düşünmüyorum gerçi ama belki vardır "bunun kamerası süper ama özellikleri okadar iyi değil" diyeceğiniz bir telefon.

not: android şart değil, wp de kullandım memnundum.

Xperia z3

  • diss0640  (10.04.15 16:13:43)
xperia z3 compact

  • VickVickyVale  (10.04.15 16:21:54)
ön de kaliteli olsun diyorsan en önemli seçenek şu oluyor:
www.youtube.com

ama genel olarak en iyi kamera en son çıkan en pahalı telefonlarda oluyor, ultimate kamera performansı için onları düşün derim. arka kamera en ucuza ulaşayım diyorsan da z2 compact derim, z3'le aynı kamera-daha ucuz.

wp olarak lumia 1020 hala piyasadaki en iyi kameralı telefon. 930 da iyidir, ön kamera performanslarını bilmiyorum yalnız.
  • baba jo  (10.04.15 16:30:02 ~ 16:31:19)
Ben de 930 veya 1020 önerecektim ama ön kameraları pek iyi değil.

930'un kamerası ile alakalı şöyle de bir durum var hatta.
m.teknokulis.com
  • teritori  (10.04.15 18:15:30)