İş Hayatı: Toplantı Kıyafetleri Hk (Kadın)

Gençler merhaba,

Mayıs başında çok sıcak bir ülkede iş ortaklarıyla bir dizi görüşmelerin yapılacağı bir toplantıya katılacağım. Yerin çok sıcak olması nedeniyle şimdilik biraz daha yazlık resmi kıyafetler/ elbiseler bakıyorum ama sezon henüz açılmadığından zorlanıyorum. Bu nedenle:

1) Bahar/ Yaz sezonu resmi kıyafetlerini bulabileceğim fiyatları çok da uçuk olmayan yerler önerebilir misiniz (istanbul)?
2) Gideceğim yer sıcak olacağından alta külotlu çorap giyilmez gibi ama çok beyazım ve bu da çirkin bir görüntü oluşturacak. Ne yapmalı, ne yapılmalı? Sıcak da olsa insanlar çorap giyiyor mu bu tür durumlarda?

Çok teşekkürler şimdiden.

2- çok rahatsız olacaksanız sally hansen veya bebak'ın bacak fondötenleri var. onları deneyebilirsiniz.

  • in pyjamas  (10.04.15 15:08:39)
sally hansen +1 muhteşemler , ten rengine göre al kullan çorap devri kapandı resmen :)

  • neferkitty  (10.04.15 15:09:52)
eğer beyaz kalmak gibi bir takıntınız yok ise öncesinde bir solaryum'a gitseniz olmaz mı?

  • selam  (10.04.15 15:33:44)
@selam, beyaz kalmak gibi bir takıntım yok ama solaryuma hiç sıcak bakamadım, riskleri daha çok gibi faydalarından. :)

@in pyjamas ve neferkitty, o spreyleri ben de eczanede görmüştüm ama şimdi hiç aklıma gelmemişti. çok iyi fikir, çok teşekkür ederim!
  • vejeteryanvampir  (10.04.15 15:39:24 ~ 15:40:24)
1 için outletlere bakman lazım
ama artık mevsimler arasında tekstil açısından pek fark yok

  • la noix  (10.04.15 15:44:15)
Güneşli starcity avm

  • halusinojen  (10.04.15 15:56:54)
gideceğiniz ülke çok sıcaksa oradaki iş kadınları da çorapsız takılıyordur, sırıtmazsınız arada.
asya ülkesiyse zaten kadınlar beyazlık manyağı olduğu için artı puan bile olur :)

bu arada saçlara dikkat, aşırı nem varsa saçlar çok fena oluyor, arada saçınızı kontrol edin, tarayın.
  • lily briscoe  (10.04.15 16:22:57 ~ 16:25:28)
asırı sıcak bi ulkeyse o sally hansen terden dalga dalga olur kıyafetlerin de batar yaban ellerde aman diyeyim.
solaryum yap bi iki seans daha iyi.
ya da bosver ole memlekette corap adeti yoktur.
Kapalı burun kapalı topuk ayakkabı yeter artar.

kolsuz kalsik elbiselerden edinip, kısa kollu ceketlerle bu süreci rahat rahat atlatabilirsin kanımca.
  • bordeaux  (10.04.15 16:24:06)