Nese Erberk ajans

50 tl karsiliginda fotograf cekimine cagiriyolar. Best model degilim, vucudum falan yok ama yakisikli cocugum ajdjdf. Gideyim mi, 50 lira cope mi gider?

@want2die abi/abla 50 lirayi ben vericem ama hahah

  • nathanieltroy  (09.04.15 14:02:14)
50 Tl sizden alacaklar anladığım kadarıyla. Beni de çağırıp fotoğraf çekmişlerdi. Çağıran eden yok hala bekliyoruz öyle.

  • safepassage  (09.04.15 14:02:45)
hem ben yakışıklı olacağım, hem de üstüne 50 lira teklif edecekler? sümüğümü fırlatırım lan üstlerine, 50 lira neymiş?!.. asdds

  • reso aga  (09.04.15 14:02:46)
haha ya ben de 50tl yi onlar vercek diye dusunuyorum. 50ne ya dicektm bi de senden aliyolarms:D

  • solenkol  (09.04.15 14:04:22)
Caps koymam utanirim shdjd

  • nathanieltroy  (09.04.15 14:05:14)
parayi niye sen veriyon harbiden?

  • baldur2  (09.04.15 14:09:31)
Ajanslarda isler boyle yuruyomus. Mankenlik okuluna aliyolar sonucta, her onune gelen basvurmasin diye heralde. Annem bebekken goturmus beni, o zaman da ucretliydi diyo.

  • nathanieltroy  (09.04.15 14:11:01)
siyah bant koyacaksa buraya yuklemesine de gerek yok zaten.

  • baldur2  (09.04.15 14:11:40)
ben gittim zamanında, sonra baya bi iş için çağırdılar ama çok nadir elemelerine katıldım, elemeye az katılınca iş de çıkmadı tabii.. 3-4 yıl geçti, anlaşmam da bitti. nerden estiyse internete koymuşlar. adımı googlelatınca nerdeyse en üsttte çıkıyor ahaha sanırsın fotomodelim :) Genelde fuar market broşür işleri için çağırıyorlar. bi kere yurt dışında yayınlanacak çikilop reklam çekimi elemesine çağırmışlardı ahaha... dizi oyuncusu olucam, başrol benim kafasındaysan çok şansın olmaz, ama öğrenci adamım 3-5 kuruş kazanayım diyosan git. En kötü ihtimalle profesyonel çekim fotoğrafların olur, gri fonlu :)

  • lcha  (09.04.15 15:23:40 ~ 15:27:34)
imzalanan sözleşmeye dikkat edin, sonra başka bir yere gidemezsiniz.
iş de vermezler, kalırsınız ortada

  • probiyotik  (12.04.15 21:25:40)