[]

Pc mi ps4 mü sorusu farklı bir açıdan

Yakında işe başlayacağım . öncelikle ben şu zamana kadar konsolu olmamış bir kişi olarak mmorpg, moba tarzı oyunları seven birisiyim. Bunun yanında fifa,pes gibi futbol oyunlarını da deli gibi oynarım ki geçen yıl fifa 14'ü 750 saat oynama sürem vardı .

Şimdi gel gelelim karar veremiyorum Sağlam Pc yapsam 3000 lira tutuyor ps4 alsam 1500 lira .

ps4 de fifa, gta 5 oynamak istiyorum bir yandan da bilgisayarda wow, cs:go, dayz oynamak istiyorum ne yapmalıyım :/

 
ben de farklı bir açıdan yaklaşayım (ilk iş deneyimin olduğunu düşünerek yazıyorum).
mmorpg tarzı oyunlar ciddi zaman isterler. işe başlayınca göreceksin ki bu kadar zamanın olmayacak bu oyunları oynamaya. bu sebeple fifa gibi 2-3 maç yapıp veya 2-3 adam öldürüp geçeceğin bir tarzda oyunları tercih edeceksin.

ben bu sebeple tercihimi ps4'ten yana kullanırdım.
  • teritori  (09.04.15 15:17:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.