PS4 mü Laptop mu?

Gaming laptop değil öncelikle

bir laptop ım var ama oyun oynanması artık imkansız 5 sene önce almıştım

şimdi gaming laptop almazsam adam gibi laptop 2500 tl civarından başlıyor.
Ağırlıklı oyun oynayacağım

ancak ps4 1400 tl civarında alsam 2-3 oyun 1-2 seneyi geçiririm zaten.
Oyunlar pahalı ancak pc'de de artık korsan oyun pek oynanmıyor.

ayrıca eve gelip zaman geçirmek için istiyorum

sizce?

ps4

  • neira  (09.04.15 12:48:26)
her türlü pc diyorum. ben 2 sene önce 2000 liraya almıştım laptopımı ve bugüne kadar oynayamadığım oyun çıkmadı. inanır mısın hayatım boyunca bir adet oyuna bir kuruş para vermiş de değilim. korsan oyun hızını hiç kesmeden oynanıyor. ha korsan oynamam diyorsan bile ps'dan ucuza oynarsın emin ol. ayrıca dota 2, cs:go, quake live gibi oyunları oynayamayacaksın ki ben bugün ölmekten korkuyorsam bir daha dota oynayamayacağım diye korkuyorum :)
konsollar şu an için bile çok yetersiz. oyun için hala pc diyorum.
ayrıca steam, origin gibi güzel politika yürüten şirketler varken tek bir oyuna 200 lira vermek bana makul gelmiyor.
O dediğin rakam pc için çok ama bir süre daha pc için araştırma yap. Güzel bi laptop bulursun.
  • norek  (09.04.15 12:53:21)
ps4

  • Tutesh  (09.04.15 12:53:56)
pc

  • efrasiyab87  (09.04.15 12:56:50)
bilgisayarınız, işiniz veya okulunuz ile ilgili işleri yürütebiliyorsa, bence ps4.

  • makarnavodka  (09.04.15 13:00:43)
bilgisayar hala is goruyorsa oyun icin ps4 derim

  • kamyonsans  (09.04.15 13:11:48)
Daha önce ps oynadıysan ps4 al. Bundan 5 yıl sonra şuan alacqğın laptopta hiçbir güncel oyun oynayamayacaksın ama ps4 hepsini sorunsuz oynatabilecek.

  • Gucci  (09.04.15 13:16:59)
açıkcası öyle de oldu
5 yıl önce de f/p en iyi aleti aldım ama 3 sene sonra oyun oynayamamaya başladım

şimdi dota2 lol csgo oynuyorum zaten bunları çok seviyorum ancak gtav ac unity falan oynayamıyorum için gidiyor :(

yine laptop alıcam 2-3 sene sonra upgrade edilmeyecek yine aynı problemler olacak.

Ayrıca artık single oyun da oynanmıyor diablo 3 için para veriyorsun hem pc de hem ps4'te mantığı kalmıyor.
  • croswell  (09.04.15 13:32:05)
oyun oynayacağım diyorsan tabiki de ps4. ayrıca oyunlar pahalı değil, oyun başı 10-15 liraya oyun oynamak mümkün, oynuyorum da. eğer alırsan detaylıca paylaşabilirim yöntemi. bilinen ve yüzlerce kişi tarafından uygulanan bir yöntem zaten.

  • kivanc1  (09.04.15 13:36:01)
aynı ikilemde kalmış biri olarak kesinlikle ps4 diyorum. daha iki gün önce aldım, sanki ayrı bir dünyaya girmiş gibi oldum. aşırı memnunum keşke daha önce alsaydım.

bilgisayar alsan dedikleri gibi iki sene sonra değerini yitirmiş olacak. benim şu an bir beş sene kafam rahat. ayrıca ps4'de de tarayıcı var ki şu hali ile benim için bilgisayardan bir farkı kalmıyor.
  • bacardicola  (09.04.15 13:43:38)