masaüstü, laptop, konsol paradoksu

merhaba,

yakın zamanda masaüstü laptop veya konsol almayı düşünüyorum.

üçünü alamayacağıma göre en mantıklı seçeneği seçmeliyim.

konsolu tvye bağlayarak sağlam bir alternatif yaratabilirim, öte yandan evdeki bilgisayarın özellikleri tarih oldu yenilemem gerekecek laptop almayı düşündüm ancak masaüstündeki konforu bulamayabilirim.

soru şu; özellikler yüksek olan bir laptopu alarak tvye bağlayarak konsol kadar verimi alabilir miyim ?

tek başınaysan laptop almak mantıklı. ancak topluluksanız konsol tercih edilmeli.

  • bomcu onurun bomu  (09.04.15 11:21:49)
görsel olarak rahat rahat verim alırsın. hatta alacağın pc sistemine göre alasını alırsın. Bir de güzel bir gamepad aldın mı tadından yenmez. 3 yıl önce ps3'mü satıp laptop kullanmaya başladım oyun mevzusu için. gram pişman değilim. Konsolun özlediğim bir kaç özelliği; kullanım kolaylığı (oyun kurulumu, arayüz kolaylığı vs) bir de bazı exclusive oyunlar. onun dışında gayet memnunum ve kesinlikle konsolu aratmıyor hem yeni hem de eski nesil konsolları.

  • borumu  (09.04.15 11:26:19)
hocam ben asus g571jt ustune de logitech g13 vs g502 aldim. keyfimden oluyorum.
canim sikilinca televizyona bagliyorum. hatta televizyonu extension olarak kullanip orda full hd program izlerken laptop ekraninda ultra ayarda grinding falan yapiyorum. oyle yani. tabi maliyeti epey yuksek oldu.

  • brawler  (09.04.15 13:42:56)