doğum günü hediyesi

haftaya nişanlımın doğum günü, çalıştığım için maalesef doğum gününde yanında olamayacağım. telefonu çok eski olduğu için telefon almak istiyorum doğum günü hediyesi olarak. hangi siteden almalıyım ? türkiye garantili olsa daha iyi olur.

telefon olarak da xperia z2 compact düşünüyorum.

bir de tam doğum gününde eline ulaşmasını isterim telefonun. ne yapabilirim bunun için ?

teşekkür ederim.

hepsi buradadan almıştım ben anneme telefonu gayet iyiydi karo süreci

  • 65 derece  (09.04.15 10:01:04)
Aslında hediye cok da önemli değil, o gün yanında olsaydınız keske. Aksi takdirde o gün kendini cok özel hissettirecek sekilde davranmanız bile yeterli.
Özellikle doğum günleri yıl dönümleri gibi ikiniz için anlamlı günlerde lütfen birbiriniz kırmayın.
Cevaba gelirsek, biz vatanbilgisayardan almıstık. Hepsiburadan da bilgisayar almıslığım var. 2sinde de bi problem yaşamamıstım.
  • purplee  (09.04.15 10:01:49)
Maalesef yanında olamayacağım, en çok istediğim şey buydu ama imkanlar el vermiyor. Ço teşekkür ederim ikinize de.

  • sen olmayan cocuk benim  (09.04.15 14:45:01)
vatanbilgisayar kargo konusunda sorunlu. bence en garanti yolu önce size yollamaları kargoyu ya da sizin gidip mağazadan almanız, sonra sizin ertesi gün ulaşacak şekilde. kargolamanız. ancak bu şekilde o gün eline ulaşmasını garanti edebilirsiniz.

(vatandan geçenlerde üç ürün aldım üçü da farklı zamanlarda farklı yerlerden geldi. stok nerdeyse ordan gönderiyorlar. biri avcılardan biri adanadan geldi mesela :D)
  • pokerface  (09.04.15 15:32:55)