tchibo cafissimo

merhaba,

şimdi ben bu aletten aldım, kapsüllerinden de alacağım ama, tchiboda 10 lu paket 10tl civarı.

4 al 3 öde vs diyorlardı, o tarz bir olay yok mu ?

bir de hangi aromaları tavsiye edersiniz ? yoksa hepsi iyi, çeşit yap mı diyorsunuz ?

Onlar elle doldurulabiliyor yeterince inanırsan :) Youtube'da bu tarz videolar var.

  • afush  (08.04.15 15:58:35)
o olayı biliyorum, ama aşırı kahve tüketmediğim için şimdilik doldurma olayına girmeyeceğim

  • nucleon  (08.04.15 15:59:51)
internette 8 al 7 öde vardı en son.

ben çeşit çeşit yapıyorum vallaha.
  • teritori  (08.04.15 16:04:24)
elle doldurma olayı bi yerden sonra sıkıyor ya. bi gazla müdüre aldırdık ofise. şimdi yatıyor alet. onu aldıracağımıza filtre kahve makinası aldırsaymışız keşke.

  • arnatuile  (08.04.15 16:04:32)
8 al 7 öde çok mantıklı değil, tek çeşitte yapıyorlar zaten o olayı

  • nucleon  (08.04.15 16:06:56)
dönemsel değişiyor çok al az öde kampanyalar ama genelde espressonun kırmızısında oluyor. biz genellikle filtre kahvenin fine aroma olanını kullanıyoruz. gayet tatminkar. espresso için de daha hafif olan iyi.

  • polifonik osuruk  (08.04.15 16:09:06)
uzun süredir sadece 8 al 7 öde var.
ben genelde sütle içtiğim için en sertini (sanırım brasil beleza) alıyorum.
tek çeşitin sakıncası olmuyor.
olmadı çekilmiş kahve alıp tüplere doldurabilirsin. bkz: youtube
  • titiraprap  (08.04.15 16:10:48)
bir kaç aydır ben de kullanıyorum. 4 al 3 öde sürekli oluyor. kategori değişiyor. expressoda oluyor, dünya kahvelerinde oluyor vs. bir şubesine gittiğinizde görürsünüz, göremezseniz sorun onlar yardımcı olacaklardır.

  • harmonikhakaret  (08.04.15 16:47:20)
ben de filtre kahve makinesi vardı, ardından bunu aldım. tadını daha çok beğeniyorum ama hiç elle doldurmadım (değmez)
ben hep düz lacivert renkli olanı alıyorum gayet temiz filtre kahve

  • try again fail again fail better  (08.04.15 16:58:13)