işsize zaman doldurtmaca

sabah onda kalkıyorum. deli gibi temizlik yapsam da şu saate hiçbi iş kalmıyor. deli gibi sıkılıyorum. param yok. neler yapabilirim?

Evde internet ve pc varsa online oyun çok iyi vakit doldurtabilir.
geçen yaz işsizken lol oynuyordum sürekli, çok iyi geçiyordu vakit.
param yok dediğin için bunu diyorum yoksa dışarı çık falan diyecektim, bu devirde dışarı adım atman para.
  • six packsiz  (08.04.15 13:56:59)
şu sıralar instagramda gördüğüm kadarıyla etamin işinde iyi para var. istanbuldaysan eminönünden ucuza kasnak kumaş ve iplik alırsın bi sayfa açar yapıp satarsın. çok güzel vakit geçirtiyo üstelik

  • kakamelsokoban  (08.04.15 13:58:46)
@kakamel: çok iyi fikir :)

  • damdanakan  (08.04.15 14:01:47)
yapmaya niyetlenirsen ucuzcuların yerini tarif ederim sana :) bazı yerlerde fiyatlar astronomik çünkü :/

  • kakamelsokoban  (08.04.15 14:04:14)
Ben de istiyom!

  • Hersheys  (08.04.15 14:31:42)
Akilli Telefon, tablet tarzı birşeyin varsa kesinlikle (bkz: duolingo). Gerçi PC üzerinden de giriliyor ama ötekiler kadar sarmadı beni nedense. Hem yeni dil, ya da mevcutu geliştirme (Türkçe konuşanlar için ingilizce programı var). Hem güzel vakit geçirtiyor oyunla falan, hem de faydali bir iş yapmis oluyorsun, kendine katki.

Haa dersen ki ben hem oyalanayim hem para eden birşeyler yapayım, o konuda senin yeteneğini merakini bilmeden birşey söylemek güç.

Oyun vs zaten yukarıda söylenmiş.

Bu arada evin işi bitmez yahu, illa birşeyler çıkar?
  • the man who hears deepest inquisitions  (08.04.15 14:51:10)
yarışma ve hediye veren marka ve siteleri takip edip hepsine katılabilirsin. kazandıkların gelmeye başladıkça keyfin de yerine gelir.

  • kakao  (08.04.15 15:51:28)