İş Fikri?

Beyler, Bayanlar.

Bir iş kuralım diyoruz ya, ne kursak? var mı güzel iş fikri?

Hakkaten orjinal fikrim olsa burada paylaşmam ama klasikleşmiş fikir istersen paranla oranla mısır çiğ köfte lokma tatlısı sat emlakçı yada galerici ol

  • basond  (08.04.15 11:55:06)
Kararsızsınız yani.
Akadaşının işi var en azından, sen işsiz misin? :)
Fikriniz ve bir beceriniz yoksa kalkışmayın, işinizden de olmayın.
  • aithra  (08.04.15 12:12:48)
Gercek kacis oyunu kur. Mantar gibi turediler sen de pastadan pay kapabilirsin.

  • halitkin  (08.04.15 12:26:12)
pazar kurulan bir caddeye tuhafiyeci aç. yün, iğne iplik vs sat. kapıya da 1 milyoncu yaz ama hiç bişey 1 milyon olmasın. teyzeler acayip para harcıyor boyle seylere. annemle teyzemden biliyorum.

  • headredhead  (08.04.15 12:33:07)
call center kurabilirsin
limuzin kiralama, havaalanı transferi yapabilirsin
ERP uzmanları ve muhasebecilerden ekip kurup danışmanlık şirketi kurabilirsin.
  • [silinmiş]  (08.04.15 12:55:02)
normal vatandaşların oynmayabileceği bir suni survivor adası kur. ilk biz geliriz valla :))

  • yazar yazmaz yazan yazar  (08.04.15 13:32:54)
bardakta şalgam

  • probiyotik  (08.04.15 13:49:45)