game of thrones izleyeyim mi?

sb? hiç başlamadım. tavsiye eder misiniz? vaktim bol.

Ben seviyorum bu diziyi ya tavsiye ederim..

  • mutekebbir  (08.04.15 00:28:18)
aa izle tabi ne duruyorsun
spoiler olayına çok takılma adı geçen yerde okumazsın
çok fazla karakter var, hepsini tanımaya hatırlamaya kasma öylesine izle gitsin oturuyor zamanla :P
  • neira  (08.04.15 00:32:21)
izlenebilir tabii ki, kötü bir yapım değil. iyi vakit geçirttirir. ama game of thrones'a gelene kadar tonla dizi var.

  • mermize  (08.04.15 00:32:49)
(bkz: tabii lan manyak mısın)

kesinlikle izle <3
  • neferkitty  (08.04.15 00:36:36)
Bu soranı döverler, hala ne ne bekliyorsun? İzledikten sonra hak vereceksin.

  • yavuzsyildiz  (08.04.15 00:43:43)
bu arada 12 nisan yani 4 gün sonra fakat bizim elimize düşmesi için de + 1 gece , 5 gün sonra yeni sezon başlıyor, unutmayalım!

  • neferkitty  (08.04.15 00:51:47)
bulaşma bence
10 ay ara veriyorlar.
saçma salak şekilde ana karakterleri 9. bölümlerde öldürüp sezon finalini bok gibi yapıyolar.
iki sezon sonra bitiyor.otur hepsini yaz tatilinde izle birkaç haftada.
normal izlemenin keyfi çok başka ama illa ki unuttuğun sahneler oluyor 10 aylı arada.
martta oturup eski bölümleri tekrar izliyorum.
en özünde fitne fesatlık işleri işte :)
  • arafa  (08.04.15 01:17:09)
(bkz: tabi lan manyak mısın ) +1

bu bkz. tam bu soruya göre. 10 ay ara vermeleri benim gibi güncel takipçiler için zor oluyor ama senin için sorun olmaz çünkü halihazırda 4 sezon geride kalmış durumda. bu da 40 yapar. 40 bölüm az değil. ortamlarda falan "got mu o ne ya hiç izlemedim" dememiş olursun hem.
  • lionel andres  (08.04.15 01:29:28)