Google adwords indirim kuponu kullanma?

Selamlar aziz duyurucular;

Elimde Google adwords tarafından gönderilmiş 100 lira değerinde kupon var. Nası kullanacağımı bi türlü bulamadım yav. Son geçerlilik tarihide 31'inde bitiyor. Bi yardımcı ol be sözlük.

öncelikle yeni bir google hesabı açmanız gerekiyor, ardından;

Açmış olduğunuz yeni adwords hesabınıza giriş yapınız.
Ardından Üst taraftaki Hesabım Menüsüne tıklayınız
Altaki menüden ” Faturalandırma Tercihleri ” bölümüne tıklayınız ve
açılan sayfada En altta
Promosyon Kodları - isteğe bağlı
Bizden herhangi bir promosyon kodlu kupon elinize ulaştı mı? Eğer ulaştı ise, lütfen kupon kodunu buraya giriniz. Şeklinde Absürt bir türkçe ile çevirisi yapılan bölüme
Kodu geri al: xxxx.xxxx.xxxx
Kısmına 12 haneli adwords kuponunuzu yazınız ve geri al butonuna tıklayınız ve kuponun miktarı kadar bonus para Aktif adwords Hesabınıza yansımış hale gelir.

Promosyon hizmetini suistimal edenler çıktığı için google kredi kartı bilgilerinizide girmenizi istiyor. Kartınızı aktifleştirmek için 1.2YTL para çekiyor.
Bir hesaba birden çok kere kupon girişi yaparsanız 14 gün içinde parayı kredi kartınızdan çekebilir Dikkatli olun.
(copy paste :))
  • essek kadar adam  (29.08.09 15:48:00)