gta 5 alıcam galiba (PC)

kutulu alasım yok. steamden alıcam. hangi siteden alayım?

bide enparadan aldığım kart vardı 180 tlye alırsam 50 tlye kadarının yarısını geri ödüyorlarmış öylemi yapsam?

yarısını ödemiyor, 50 tl'ye kadar olanın yarısını ödüyor. yani 25 tl veriyor geriye, 155 tl'ye gelmiş oluyor.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.04.15 20:43:09)
biz arkadaşlarla aylar önceden her ay steam cüzdana 50 lira para attık bu yüzden. acelem yok diyorsan bu ay bi 50 at 25 geri al öbür ay 50 at 25 geri al 25+25=50 tl indirim dahada uzatabilirsin ama bu saaatten sonra epey geç olur tabi.

steam key olarak başka sitede satılmıyor benim bildiğim steam olmasa da olur dersen nuveem var brezilya proksisi ile alınabiliyor epey ucuza.
  • klakie  (07.04.15 20:56:52 ~ 20:59:44)
Kat.ph bedeve

  • orhan tv  (07.04.15 21:28:09)
ben play store'dn aldım 168 lira. ttnet faturaya da 12 taksit yaptım. zaten kredi kartım yoktu, cebimden peşin para da çıkmamış oldu. hem de adil kullanım kampanyasından yararlandmış oldum. ( ama o bitti galiba)

  • hayt deli oglan  (07.04.15 21:31:20)
ben greenmangamingden aldım.38dolara geldi.steamden aktif edemiyorsun direk rockstar socialdan oynuyorsun.keyi de az once su an 2gb'i indi.sitesinde su an 49 dolar gozukuyor ama üye olursan 40a iniyor sanirim kodla

  • valkin rockefeller  (07.04.15 22:02:54)
Enpara kampanyasından yararlanabilirsin yarı fiyatına gelir bunun için iki seçeneğin var ya 4 ay bekleyip her ay 50 TL atacaksın cüzdana ya da 4 kişi bir olup tek hesaba 200 TL atacaksın (ailenin üzerine kart başvurusu yapıp onların kartlarını da kullanabilirsin).. Bu olmaz dersen donanımhaber'de 110 TL'ye satan biri var onunla iletişime geçebilirsin..

  • EkimBebesi  (07.04.15 23:16:18)