ankara'da plak ve pikap olayları

selamlar duyurunun audiophile'ları.

uzun zamandır plak dinleyebileceğim güzel bir sistem yapmak için bütçe yaratmaya çalışıyordum, gün geldi ve çattı.

bu konuda çok az bilgim var, internetten edinmeye çalışıyorum ama hep bilen bilene anlatıyor sanki.

şu gayet faydalı oldu gerçi ;

www.mserdark.com

neyse, konuya dönelim.

ben işi daha pratik bir hale getirmek istiyorum, ankara'da gidip tüm ekipmanları alabileceğimiz (amfi, pikap, hoparlor vs) aynı zamanda bilgisine güvenebileceğimiz bir esnaf abimiz varsa ziyaret etmek isterim.

onun dışında internetten sahibinden ve dh ye bakıyorum, çok fazla alternatif yok ankara için. nerede alınıp satılıyor bunlar ?

bütçe : 2.500tl

daha fazlasını veremem. yamaha amfiler ve kule tipi hoparlörler cazip geldi bana. ne düşünüyorsunuz, ne tavsiye ediyorsunuz, bir el atın.

teşekkür ettim.

Ankara'da bu konuda güvenebileceğin bir isim veriyorum sıkı dur: Gürkan Gürbüz

Zaten kendisi ankara'daki en geniş arşive sahiptir.Hiç olmadı git sohbet et çok babacan bir insandır.

Gürkan & Ömer Plak Evi diye geçiyor sanırım google'dan tam adrese bakabilirsin.

instagramı da varmış :)

www.panduvie.com
  • neferkitty  (07.04.15 19:13:04 ~ 19:13:53)
sözlükten bildigin emre nickli yazara ulaş hocam.

  • yatagants  (07.04.15 19:36:49)
Kuğulu pasajına mutlaka bak. Küçük bir dükkan var galiba amcanın adı faruktu çok severim sohbet etmesini bilgilendirici de konuşur hem. Bence bir uğra

  • kablelvuku  (07.04.15 19:37:28)