günlük hayatta uzun pelerin giyer misiniz?

yahu çok güzel durmuyor mu? pelerini nerdeyse bebekliğimden beri çok asil buluyorum ama sokakta giysem alınacak tepkiler malum. niye pelerin giymiyoruz ki biz? en güzel tasarımlı kaban halt etmiş şu pelerinin yanında bence:

www.etsy.com

paraya takılmadan cevap versek, siz olsanız giyer miydiniz pelerin? bunla bağcılara gidebilecek kadar cesur olan var mı aramızda :D varsa pelerinine gryffindor arması benden asdfg

merlin değilsem giymem :)

ha ama çok güzel göründüğüne katılıyorum, isterdim yani giymek. gerçi ben bu boyla giysem anca orko olurum gsdfg. bakınız orko:

vignette1.wikia.nocookie.net
  • devilred  (07.04.15 16:07:26 ~ 16:10:00)
millet beni yeni açılan beyaz eşya dükkanları önünde şebeklik yapan animatörlerden zanneder burda giyersem

  • masa penisi  (07.04.15 16:09:20 ~ 16:09:32)
ikinize de asdgfg diyorum :D

  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (07.04.15 16:11:21)
  • yirmisantim  (07.04.15 16:18:34)
kırıkkale'de askerdeyken sivilde kadın kuaförü olan bi arkadaş çarşıya kırmızı vanslarıyla çıktı, kapıdan çıkana kadar yapma etme dedik ama ne olucak lan nesi var on numara ayakkabı siz ne anlarsınız kekolar dedi ve akşam çarşıdan dönünce ayakkabıları yaktı

o çocuğu gördükten sonra yemin ettim böyle iddialı şeyler giymem, kimseye de tavsiye etmiyorum.

Nişantaşı beşiktaş istiklal bağdat cd vb yerlerde giyilebilir ama başka türlü zor
  • azizakin  (07.04.15 16:19:16)
Giyerim. Deli derler belki, bakip bakip gulerler ama umrumda olmaz :d

  • rayde  (07.04.15 16:25:11)
Ben giyiyorum zaten :/ Pelerin, panço filan en sevdiğim şeyler. Hatta bunun aynısı siyah bi pelerinim var. Evde yalnız kalınca harry pottercılık oynuyorum :p Bağcılar'a gitmem tabi. Çünkü Bağcılar'a pelerinsizken de gitmem zaten :D

  • pandispanya  (07.04.15 16:28:08)
Çok tatlı hatta erkekler de giysin gayet seksi bence.(bkz: )www.google.com.tr
(bkz: )www.pinterest.com

  • old possum  (07.04.15 16:35:40)
Bir kere giymiştim ama o da bir animasyonda üşümememiz için dağıtılmıştı. Hemen havaya girmiştim. Elimde meşale alıp dolaşasım gelmişti. Ki sonradan zaten elimize meşale verdiler, dibim düştü. Hep giysek ondan, hiç çıkarmasak. Comic-con'a gelmişim gibi olur ama olsun.

Bir tane ponçom var, giysem giyerim ama pratik değil. Dışarısı için çok ince, içerisi için çok kalın. Geniş olduğu için dışarıdayken efil efil hava alıyor. Bilcümle rüzgarı dolduruyor içine. Kullanışlı değil yani.Öyle elimde kaldı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Büyük olasılıkla pelerin de öyledir.

@devilred Ben de 1.60'ım, Orko gibi olmuyor. Normal görünüyor, sadece onun minyonu oluyorsun. Sonuçta Merlin'deki Gwen de 160 boyunda.
  • aychovsky  (07.04.15 16:48:50 ~ 16:52:00)
ben giyerdim hatta ve hatta nazgul gibi gezmek bile bana çok iyi hissetirirdi kendimi.

şuna bakın, harika değil mi?

www.councilofelrond.com
  • in search we trust  (07.04.15 16:51:27)
dün samsung tlf servisine bi kadın geldi yanıma oturdu üzerinde dizlerine kadar bi pelerin bordo ama bok gibi bi ayakkabı falan gayet seksi duruyordu ama saç makyaj olmamış

gryffindor armamı alırım:D
  • indescribable  (07.04.15 16:55:34)
@possum katiliyorum kesinliklee

@search, aha benim giymek istedigim pelerinin bi tik ustu <3 bunu giyip puslu ormanlarda gezecen gece vakti <3

@indescribable ozelden adresi yolla ama bagcilara gelirim senle bakarim giycen mi giymicen mi ehe .d
  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (07.04.15 17:17:36)
günlük hayatta beyaz gömlek kumaş pantolon giyiyor, gözlük takıyorum. saçlarımı da selahattin demirtaş gibi tarıyorum. gazetede çalışıyorum.

pelerini zaruri hallerde giyiyorum. o da kırmızı. tayt da giyiyorum hatta. tayt üstünde de kırmızı don oluyo genelde. tepkiler inanılmaz.
  • uuth  (07.04.15 17:37:06 ~ 17:40:56)
ben giyen görmedim pek :) moda olsada giysek yoksa cosplayer gibi olursun. zira benim de hep hoşuma gitmiştir

  • Eccentric  (07.04.15 17:42:31)
Kısa olanını sürekli giymekteyim. Uzununu bulsam siyah olmak kaydı ile gece eğlenceye düğüne vs giderken giyerim
kendime not yav ben emekli memur gibi yaşıyom ne eğlencesi

  • isimmisimyok  (07.04.15 20:35:12)
Ssurekli giyemiyorum. ancak cok ozel gunlerde giyme sansim oluyor en son sunnetimde giymistim.

  • istege bagli sigortasiz  (07.04.15 20:38:46)
Ben bu sonbahar ve kisi pelerinlerimle gecirdim gayet rahattim kimse de garip bakmadi

  • sirena  (07.04.15 21:41:17)