Telefon olmayan eve internet bağlatmam lazım?

Daha önce evimin altında bulunan bir kafetaryanın wifi şifresini almıştım ve internetlerini kullanıyordum. Yaklaşık 2 yıllık bir sefadan sonra adamlar internetlerini kapattılar aniden. Anladığım kadarıyla olayı fark ettiler ve şifreyi de kimselere vermiyorlar artık.

Yani seve seve eve internet bağlatmam lazım.

Şimdi soru şu,
Evimde telefon yok, bu durumda internet bağlattırmak bana ne kadara patlar?

Yalın internet var ama 15 lira her ay ekstra para istiyorlar. Ne anladım bu işten? Telefon bağlatsan daha iyi.

Akşam işten sonra kullanacağım interneti. Torrent morrent ile de işim yok, sadece ekşiye vs bakan, skype kullanan biriyim.

Bu durumda nasıl bir yol çizmek lazım? Hangi paket bana uygun olur?

Veya Turkcell'in sattığı internet sticklerinden mi alsam?

Ne dersiniz bu olayı aylık 30-40 liraya halletme şansım var mı?

Uydunet'ten falan bak?
KAblo tv kullanıyorsan onların da interneti var.

  • aithra  (07.04.15 14:21:15)
49.9 TL fena fiyat değil piyasaya göre Vodafone veriyor hizmeti.
Bir bak derim, memnun kullananlar genel olarak, fiyat-performans açısından da iyi, ilgili link;
www.vodafonnet.net
  • neosphere  (07.04.15 14:32:24)