Bu Bilgisayar Ne Kadar Eder?

Arkadaşlar merhaba,

Alet Hp i7 4540s

Bir arkadaşım yukarıda belirttiğim bilgisayarını satmak istiyor. Alet baya temiz, büyük ölçüde eğitim amaçlı kullanılmış durumda. Düşmüşlüğü, bir yere vurmuşluğu, bir arızası yok. İçi de hiç açılmadı. Bataryası pek iyi durumda değil, baya azalmış. Ürün Türkiye'den alınmış ama garantisi bitmiş bir durumda, garanti sürecinde de dediğim gibi hiçbir arıza çıkarmadı, içinin açılması gerekmedi. Ürün hakkında şöyle sayfalar buldum; ama bir Türk satış sayfası bulamadım. Sizce bu alet ikinci el olarak ne kadar eder? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

www.cnet.com

  • jamswety  (06.04.15 23:53:03)
Hocam aynı modeli satan yok maalesef, i7li modeli yani. Aralarında çok fark var mıdır fiyat olarak?

  • puppets  (06.04.15 23:58:08)
İşlemcideki nesil farkına da dikkat ederek fiyat belirleyin. verdigin linke göre i7 3. nesil işlemci var .

  • 1adam  (06.04.15 23:58:43)
ekran kartı sadece sahili gözüküyor ve üçüncü nesil işlemci. zannımca iyi para etmemeli. lakin kur çok yüksek o yüzden büyük zarara uğrayabilirsiniz.

düzenleme: sahili ne lé? dahili o dahili
  • tuzumkuru  (07.04.15 00:26:46 ~ 15:03:57)
birinci elden satacak olursan 1000 liraya satabilirsin. o da alıcıyı bulabilirsen.
diğer taraftan internetten satacak olursan fiyatı 600-700e kadar düşecektir. ekran kartı dahili, harddiski 500, işlemcisi 3.nesil.

acil satıcı değilsen sahibindene koymanı tavsiye ederim. uzun giriş olarak 1000 etiket koy. zaten alıcısı seninle fiyat konusunda iletişime geçer.
  • cetoxim  (07.04.15 00:36:46)
ederi 800-900.
cetoxim dediği gibi 600-700 e alıcı bulursun.

  • uykulu_fb  (07.04.15 01:12:52)