Saç Boyası Rengi Soruyorum [kepssiz]

Ya bi' renk var böyle normal kahverengi gibi görünüyor ama ışık vurunca açık kahve/kızıl arası bi' renge dönüşüyor. Kızıl gibi ama değil gibi. O ne renk? Örnek de bulamadım lanet olsun. Hep görüyordum bugün yine bi' kadında gördüm aklıma düştü.
Anneme sordum, bana "Beyaz'ın psikopat tiplemesi vardı ya onun gibi konuştun" dedi ve uzaklaştı.
Buldurun be. :( Kızıl gibi ama değil gibi. Hı?

Koyu bakır kahve gibi anladım

www.modafikirleri.com

makyajvakti.com
  • neferkitty  (06.04.15 23:02:04 ~ 23:05:03)
karamel kahve de olabilir.

  • whimsical  (06.04.15 23:04:39)
kızıl kahve ya da kızıl kestane olarak arat, bulursun hangisinden bahsediyorsan. birbirine yakın çok ton var böyle.

  • devilred  (06.04.15 23:05:30)
Deyil deyil hiçbiri deyil. :(
Kızıl paletlere baktım hiçbiri değil ya. Kına mı acaba diye baktım o bile değil. Acaba o renk doğal bi' saç var ben mi bilmiyorum.

  • ay nov kung fu  (06.04.15 23:17:35)
kadinin saclarinin boya olduguna emin misin? kuzenimin saclari koyu kestane ama gunese cikinca kizil gibi bir renge donuyor uclari da acik kahverengi oluyor, dogal sac rengi bu.

  • fraise  (06.04.15 23:20:37 ~ 23:34:51)
o renk doğal bir saç olsa bile onun boyasını yapmışlardır mutlaka. iyice aramak lazım.

belki kuaförde saç boyası kataloglarına filan bakarsanız bulursunuz.
  • whimsical  (06.04.15 23:27:43)
Bence bir saç boyaları reyonunda dolanıp bulabilirsin. Boya paketindeki kızın saçı koyu kahverengi ama parıltısındaki renk kızıl olanlara baksan olur bence.

Hiç anlatamadım o yüzden örnek veriyorum: www.sacbakimi.org
  • kingdom of rust  (06.04.15 23:33:42)
Şöyle birşeyler de buldum :D

www.kurnaztilki.com

www.sacboyasirenkleri.com
  • neferkitty  (06.04.15 23:33:54)
Doğal olamayacak kadar tek renkti ya. Nasıl anlatsam böyle sanki beyaz saçlı bi' insan saçını siyaha boyamış ama hafif akmış ve dipleri açık renk kalmış gibi. Böyle anlatınca çok iğrenç oldu ama valla güzel görünüyordu. aşsdkaşsldkaşs

  • ay nov kung fu  (06.04.15 23:35:41)
kına o dediğin.

ayrıca annenin yorumuna bayıldım

kına fotolarına boşuna bakma. herkeste farklı renk durur çünkü. tam tarif ettiğin gibi oluyor yaktım ordan biliyorum
  • shotgunwoman  (06.04.15 23:36:11 ~ 23:37:34)
dipleri beyazlıyor olabilir ha benim arkadaşımınki 20 yaşında dipleri bembeyaz çıkıyordu kız her 2 haftada bir boya yapıyordu dibi ile diğer taraflar farklı duruyordu.

  • neferkitty  (06.04.15 23:36:40)
Yine bulamadım sonuç olarak rengi. şasdlkaşlsd
7-8 sene önce bi' kere yakmıştım baya turuncu gibi olmuştu hiç de öyle olmamıştı. :( Tüh be.

  • ay nov kung fu  (06.04.15 23:41:24)
kestane işte . koyu kestane diye arat çıkar. kahvedir ama içinde güneşte belli olan hafif bi kızıllık vardır .

  • waterhardeningsteel  (06.04.15 23:43:33)
Saçlarımı kızıla boyadım açmadan. Normalde kumral saçlarım uzun zamandır da boyamamıştım doğal rengiydi. 1 ay geçti kızıl aktı aynı dediğin gibi normalde kahverengi gibi hüneşe çıkıncı kızıl duruyordu. Belki o gördüklerinin saçı da akmış kızıldır.

  • hala mi ceren yahu  (07.04.15 00:07:26)