Otomatik Vitesli En Uygun 2. El Araç Hangisidir?

asgari limitim kaç lira olmalı?
en ucuzunu alsam orta vadede memnun kalır mıyım?
hangi marka sorun çıkarır hangisi çıkarmaz.

ayda yılda bir araba kullanacak, aracı bazen eşi de kullanacağı için yolda kalacağından korkmayacak en uygun otomatik vitesin hangi markanın hangi modeli olduğunu sormamı istedi arkadaşım. ben hiç anlamadığımdan size sormak istedim.

limitini tavsiyelere göre belirleyecek. üst limit değil alt limit söz konusu. bin lira daha verip şunu al diye tavsiyelerinizi bekliyorum ama 5 daha ver gibi tavsiyeleriniz kendisini aşacaktır.

araçtan beklentisi taşımadan ziyade değildir.

İKİNCİ el otomatik bir araç alacaksan cvt şanzuman değil ya otomatikleştirilmiş vites ya da çift kavrama alacaksın. çünkü cvt yakıtta üzer. ama lpg'li olursa o da sorun değil.
bana sorarsan pahalı demezsen vw grubuna bak. golf veya polo.
daha uygun fiyatlı istersen peugeot 308 veya fiat bravo öneririm. şanzumanları sağlamdır.
  • etna  (06.04.15 15:22:11)
jazz.

1 ya da 2. el fark etmez.
  • atrin  (06.04.15 15:24:49)
polo dsg. yakıtta da çok başarılı.

  • andy kaufman  (06.04.15 15:31:21)