Android Güncelleme Bildirimi

Telefon galaxy s5. lolipopa güncellemek istemiyorum aşırı bir şarj sorunu var diye. yalnız kitkattayken güncelleme geldi bende kurmadım. "güncelleme ertelendi" yazısı bildirim ekranında kalıyor, kapatamıyorum.

Nasıl kapatırım?

aşırı şarj sorunu mu? nerden duydunuz acaba onu, lollipop tamamiyle şarj dostu bir sürüm..

  • masa penisi  (06.04.15 13:14:56)
galaxy s5te bir sorun olduğu malum. dün akşam %80de bıraktım, sabah şarjı bitip kapanmıştı telefon. başka telefon ve modellerinde bu stabilizasyon yapılmış olabilir ama zannediyorum samsung bunu becerememiş. bende bu sabah kitkata döndüm.

@masa penisi
  • vincentvega  (06.04.15 13:22:02 ~ 13:22:24)
@vincentvega sorun lollipop'ta degil kullandiginiz uygulamlardadir. hangi uygulamanin cihazi uyku moduna gecmekten onledigini bulun ve onu silin. tum dertleriniz bitecektir. arama yapmak icin anahtar kelime "wake_lock"

  • crucio  (06.04.15 13:31:33)
s5'i bilmem ama lg g2'ye yükledim en son 59 saat falan açık kaldı telefon.

  • marido  (06.04.15 13:42:31)
Uyku moduna görmeye engelleyen uygulamalı kapattım, olmadı.

@crucio
  • vincentvega  (06.04.15 13:44:08)
geri alma işlemleri vs yaptığınıza göre custom rom felan atmışsınız, şarj mevzusu kernel ile alakalı birşey ayrıca.

  • masa penisi  (06.04.15 13:47:13)
@masa penisi

Ne demek istediğinizi anlamadım. Açıklayabilir misiniz acaba?
  • vincentvega  (06.04.15 14:04:13)
lollipop yükledikten sonra kitkata nasıl döndünüz acaba?

  • masa penisi  (06.04.15 14:09:10)
odin üzerinden resmi kitkat sürümü indirdim, root yapmadan.

@masa penisi
  • vincentvega  (06.04.15 14:18:37)