sağlıklı bir şekilde 3 4 kilo almak

yaş 29 boy 173 kilo 64, erkek

fastfood ile işim olmadan sağlıklı bir şekilde kilo almak istiyorum. spor yapıyorum. bisiklete biniyorum. bu takviyeyi nasıl sağlayım?
harnup pekmezi gerçekten bu işler için bire bir mi? ne önerirsiniz?

- bacak kaslarının dışındaki diğer kas gruplarını da çalıştır.
- protein tozu kullan.

  • sinek kral  (05.04.15 04:37:22)
eger yemek yemekten baymiyacaksan, daha cok protein agirlikli beslen. normalde yediginin %10-20 daha fazlasi ideal. mesela sabahlari 1 yerine 2 yumurta, aksamlari, 3 kofte yerine 4 kofte gibi. tahmini olarak 2-3 ayda alirsin kilonu. tozdan kacin (dogal her zaman iyidir demiyorum. ama abi iste biraz kilo alim, cogu da yag olmasin diyen adam icin ne gerek var...)

yuksek karbanhidratli yiyecekler, kilo yapar dogru. ama yag olarak yaparlar :/

ayrica bacak kasi calistirmayin fikrine inanmiyorum. hedefin sadece saglikli kilo almaksa aynen devam.
  • yirtik foto  (05.04.15 09:09:46)