Dövme hakkında soru

Selam,

arkadaşımla birlikte dövme yaptıracağız, fiyat araştırıyoruz, facebook üzerinden bir yerlere soruyoruz, 1.si sol bilek içine 2.5 cm civarı, 2.si enseye 3 cm 3.sü de ayak bileğine görüldüğü gibi olacak. 3 kişi dönüş yaptı yapılır, fiyat şu dedi, birisi de dedi ki bu yaptıklarınız 5 cm altında olmaz, dünyanın hiç bir yerinde yaptıramazsınız, yaparım diyip de yapanın da iki hafta sonra dövmesi çok kötü olur dedi. ben de buna inanmadım çünkü çok detaylı dövmeler var ve çok hoş duruyorlar. size de danışmak istedim yapılır mı yapılamaz mı diye.

1- fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net

2- fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net

3- fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net

dediğin gibi detaylı minik dövmeler var ama işte kim yapıyor onları? herkes yapamaz sonuçta ee adamın dediğinin tercümesi de zaten yapamam demek bence. baya güvenilir uzman bir dövmeci bulman lazım o dövmeler için.

  • turkce konusan uzayli  (05.04.15 00:35:14)
bunu diyen adamın FB sayfasında daha detaylı dövmeleri de var, neden böyle dedi anlamadım. dövme için çizim seçimi değil de yapacak elemanı bulmak sıkıntıymış bunu anladım.

  • notinhere  (05.04.15 00:37:51)
istanbuldaysaniz 212 ye bi ugrayip sorun. onlarla calisan 5 6 dovmeci var mutlaka biri yapar. ya da 216 ya arada gelen tayfun var. onun cizimleri cok guzel diyebilirim. hatirladigim kadariyla tayfun 18-25 nisan da istanbulda olcak. isterseniz numarasini verebilirim.

  • ne desem bilemedim  (05.04.15 00:55:14)
bir sey yok bunlarda yapilir ya.

  • baldur2  (05.04.15 03:07:34)