giyinmeyi bilimyorum yardım - erkek -

yaş oldu 33, giyinmeyi bilmiyorum, ne alınır ne giyilir, mevsime göre, çağa göre, falan filan...
nasıl oluyor bu işler? bununla ilgili takip edilebilecek siteler var mıdır?

pinterest.com

  • masa penisi  (04.04.15 14:04:12)
kendi giyim zevkini begenigin bir kadin arkadasinla alisverise cik bence. acik koyu mavi ve siyah bir kot al, lacivert ve taba rengi bir kanvas pantolon. siyah da olsun tabi. ustune acik mavi ve beyaz gomlekler al. kotlar ustune giymek icin daha degisik gomlekler alabilirsin. iste dokumasi daha degisik olan. vucudun fit ise pantolon askisi olayina gir diyorum. ben cok severim ama herkes begenir mi bilmem. bir iki renk blazer alabilirsin. ayakkabi olarak deri ama spor modeller tercih et. hoticte filan cok goruyorum. lutfen ama lutfen beyaz renk spor ayakkabi giyme. linc edilebilirim burda ama bir erkege beyaz spor ayakkabi kadar yakismayan bir sey daha yok. bi tane guzel kol saatin olsa yeter. oteki bilegine deri ince bir bileklik takabilirsin. orgu kravat isine girme bence cok gay duruyor. duz renk mat ince kravatlar takabilirsin. ve guzel de bir sac kesimin olmali tabi.

  • shotgunwoman  (04.04.15 14:08:46)
üşendim yazmaya. sen en iyisi ekşi sözlük yazarı dis kapinin nahit mentesesi' nin entry' lerini okumakla başla. sonra da erkeklere giyim tavsiyeleri verdiği sitesini incele. şiddetle öneririm, kolay gelsin.

eksisozluk.com

www.bunugiyin.com
  • oinone pe  (04.04.15 14:20:11)
Pinterest ama öyle hödük gibi kombinler de çıkıyor arada kaynamasın dikkat.

  • pshasha  (04.04.15 15:03:14)
Daha hizli sonuc icin vitrinlere bakin. Zevkinize gore olan ve vucudunuza yakisacak kombinleri satin alin ve ne neyin uzerine giyilmis not alip kendi kombinlerinizi de yaratmaya baslayin yavas yavas.

  • pinking of you  (04.04.15 15:18:22)