Osuruk neden bazen daha kötü kokuyor?

ve bazen de hiç kokmuyor gariptir ki. genelde tualetini çok tutunca aşırı kötü kokuyor. bi keresinde kendi osuruk kokumdan koşarak kaçmıştım. odayı yarım saat havalandırdım falan. bu tutarsızlık garip değil mi?

yediğine içtiğine bağlı. bir de tuvalet işini beklettikçe zehire dönüyor içerideki. favorim ise sıcak ve buhar kaplamış banyo ortamı. direkt burnu s.ker atar.

  • orijinal nick bulamadim  (03.04.15 22:14:49)
Uzun süre sıçmayınca bir etkileşim oluyor gerçekten. Benimki ölüm gibi kokuyor, duvarlara siniyor bazen :)

Şöyle bir yazı var ilgini çekerse.

www.evrimagaci.org
  • yine de şahlanıyor  (03.04.15 22:26:03)
bokun götünün ağzına gelince dışarı çıkan hava onun etrafından geçerken kokuyu alıp çıkarıyor.

  • cekilmis gayfe  (03.04.15 22:48:29)
iki tur osuruk var.
birinci osuruk, yemek yerken su icerken yuttugun hava. bu kokusuzca disari atilir genelde.
ikincisi ise, pis kokan. bu da bagirsaktaki curukcul bakterilerin ozellikle bazi yiyeceklere cilginca reaksiyona girmesi sonucu olusan gazdir.
bok bu. normal kokmasi.
  • yirtik foto  (04.04.15 08:51:58)