CV yazamıyorum imdat

Selam Romalılar,

Acilinden bir cv yazmam gerekiyor. Daha önce 2930923. kere yazdım ama şuan olay ciddi o yüzden tutuştum :D

bu işlerden anlayan güzel abilerim, ablalarım size bir kaç sorum var.
İş yönetici pozisyonu için ve %90 kesin, ben başvurmadan adamlar aradı ve p.tesi görüşmeye gidecem.

1-ilkokula nerde gittiğim yazılmaz herhalde (son seneyi azerbaycanda okudum, uuuu etkisi yaratır mı)
2-lise de bilgi ve kültür yarışmasında istanbul birincisi olmuştuk yazsam mı ki (evet ekip ruhu denir mi, sözcü bendim yedekler dahil 6 kişiydik)
3-üniversite de hazırlıkta gönüllü öğretmenlik yapmıştım, yazılır mı?
4- bi de 30 tane falan ülke gezdim, yazsam ay bu kız çok geziyor işin başında durmaz ilk fırsatta kaçar derler mi?

Şimdilik kafamda deli soruların ilk bölümü bu kadar şimdiden teşekkürler.

(ilk cevap verene ilk maaşımla yemek ısmarlıyorum :p) (yersen)

1, 2 böyle seyler aslinda yazilmaz. bunlari görüsme sirasinda söyleyebilirsin.

3 yazilir.

4 ne alaka?
  • ben de  (02.04.15 22:49:51)
Yonetici pozisyonu icin gorusmeye gidiyorsun ama CV'ye ilkokulu yazayim mi diyorsun. Enteresan.

Universiteden onceki hicbir okulu yazma. Yarisma olabilir belki cidden muhim bir seyse.

Gonullu Ogretmenlik yazilabilir ama pozisyonla ilgisi var mi?

Yahu gezdigin yeri niye yazasin CV'ye?
  • fortisvita  (02.04.15 22:50:26)
europass derim kaçarım.

  • anonymice  (02.04.15 22:55:27)
1- hatrı sayılır bi liseyse liseni yazman + sayılır. ilkokula gerek yok
2-cv ye yazma da görüşmede söylersin yeri gelirse
3- gönüllü işler yazılıyor benim gördüğüm ama stk larda yapılanı bunu bilemedim. yine sözlü belirtebilirsin.
4- bunu motivasyon mektuplarında belirtiyorlar genelde aman çok open- minded multiculturelle ortamlara alışkın, yabancı dili aktif kullanabiliyorum babında ama CV de ı ıhh
edit: haaa bak 4 hobilere yazılır gayet hakkaten
  • gis  (02.04.15 22:55:47 ~ 22:57:34)
boşuna mı fen lisesi bitirdik ben liseyi yazarım arkadaş! :p

bugüne kadar oturup iş aramadım, hep iş beni buldu (allahıma (varsa) çok şükür)
O yüzden cv yazma konusunda çok bilgim yok ve olanlarda hadi bulunsun bare diye yazılan kıytırık şeyler.
benim işim insanlarla, organizasyon işindeyim. ne kadar çok ülke o kadar çok insan. Avustralyaya da gittim, irana da tunusa da ve gezmeye değil 3er 5er ay kaldım çoğunda.

neyse ben bişeyler yazayım o zaman zaten cv'nin falan lafı bile geçmedi. Gelin görüşelim dediler nolur nolmaz diye yazıyorum ben.
  • nymphe  (02.04.15 23:16:37)