yds ye giderken

ÖSYM sınavları kabul etmiyor yinede sormak istedim belki bi yolu vardır
10 cm lik küçük çantam var malum kimlik giriş kartı kentkart koyacağım
bu çantayı almazlar sınav salonuna dimi?
Sonuçta bozuk parayi bile almıyorlar.
Bana da gideceğim yer iki vesait
metroya + dolmuş.

Napabilirim çantayı da emanet é veremem ama dimi? Emanete vermek Nasıl oluyor? Çantaları koydukları dolap mı var yoksa öylece masa gibi bi alana bırakıp gidiyor musun? Nasıl oluyor

imkanı yok içeri almazlar. bazı yerlerin kantinleri emanet alıyordu eskiden. artık nasıl bilmiyorum.

  • ron dennis  (02.04.15 15:21:20)
ben akbili münasip bir tarafıma sokup öyle geçmeyi planlıyorum geçince çıkartır koyarım cebime.şu ana kadar hep öyle yaptım bu sınavlarda.bence sizde böyle birşeyler deneyin.

  • lprytk  (02.04.15 15:27:01)
Ben tlf u yanıma almak zorundayım ayakkabıya sokacağım haliyle kentkartı da ama kimlik cebimde düşer falan :( yanıma da birini çağırmak sınav sonrası onunla olmak da istemiyorum

  • indescribable  (02.04.15 15:41:04)
Ha güneş gözlüğü sıkıntı olur mu? Güneşe alerjim var ama belgesi yok?

  • indescribable  (02.04.15 15:41:25)
Kimse güneş gözlüğü ile gitmedi mi yahu?

  • indescribable  (02.04.15 16:16:00)
benim güneş gözlüğümü almadılar. ödüllerden birinin arkasına saklamıştım.

  • mesgul ve huzursuz  (02.04.15 20:39:09)