ankara çayyolu arcadium yakınlarında yemek yenecek yer aranıyor

bu civarda yemek için yer tavsiye edebilir misiniz? leman tadında bir yer falan olabilir, gençler gidiyoruz. öyle tuzlu bir restoran falan olmasına gerek yok ama bilen onu da tavsiye etsin yine de. mekan sevimli olsun biraz. tenks..

arcadium'un karşısında migros var. migros'un arkasında da bir ilköğretim okulu (necdet seçkinöz ilköğ. okulu) var. buraya kadar gelirseniz o okulun tam yanında sarnıç diye butik bir çarşı/avm gibi bişi var. onun girişinde berilin yeri mi, berils cafe mi öyle bi restoran vardı. ben dışardan sempatik buluyorum. fiyatlar konusunda fikrim yok. ama uludağ'a falan giderseniz zaten güzelce ayarı verecekler. alksdja

  • baal  (02.04.15 14:55:23 ~ 14:56:33)