Yaygın vücut ağrısı

selamlar ahali, son 1-2 haftadır Vücudumun bilimum yerlerinde ağrılar var. Sabahları tutulmuş olarak uyanıyorum, hic dinlenmiş hissetmiyorum(ki yatağımda ortopedik). Akşamları tutulmuş olarak yatıyorum. Özellikle Sırt ve bel bölgeme dokunulsa Ağrı'dan oluyorum yani birde el bileklerim, bas parmağımın altındaki et parçası gibi Saçma yerlerimde ağrıyor. SAG dizimde de sürekli Ağrı var. Bana ne oluyor, ne yapabilirim geçirmek için fikri olanın yardımına muhtacım :/

Not: yas 27, spor Sıfır, is sürekli oturmalı( gerçi 3.5 Yıldır oturuyorum ama son haftalarda arttı şikayet)

Öncelikle dahiliyeye bir görün bunları doktora anlatıp tahlil tuhlil yaptır.Bişey çıkmazsa fibromiyaljiyi bi araştır.

  • delicevat  (02.04.15 09:57:30)
Öncelikte organik hastalık vb. ekarte etmek için hemogram, demir parametreleri, D vit düzeyi baktırabilirsin. Büyük ihtimal normal gelecek. Yaşam tarzı değişikliği yapmalısın. İnsan vücudu hareket etmeye programlanmış durağanlığa değil.

  • betsy  (02.04.15 10:05:54)