ankarada uygun fiyatli ozel hastane

ankarada cok pahali olmayan bi ozel hastane ariyorrum. buyuk ihtimalle muayene ucreti, rontgen ucreti ve mr ucreti verecegim. hangi hastanede bunlar ne kadar bilenleri bekliyorum.

bide ayriyetten capraz baglari ya da meniskusleri yirtmis olabilirim. ilk yaralaninca dizde bi bosalma oldu. 10 gun gecti uzerinden suan bosalma yok fakat cok agriyor geceleri. doktor biseyin yok gecer dedi. ama ben pek tatmin olmadim cevabindan. baska doktora gitmeden once sizin de bi yorumunuzu alabilirim

ankarada ortopedi konusunda en iyi hastane cankaya hastanesi, ayrica 70lerden beri acik, yani guvenilir bir yer, ankaranin yeni turkiye taraflarindaki hastanelerden de daha uygun fiyatli olacagini tahmin ediyorum, ama tam bilmiyorum.

  • mavicorap  (02.04.15 09:20:28)
akay ucuzdu diğer hastanelere göre.

bir de özel hastanelerin sınıfları var a grubu, b grubu diye. ona göre fiyat farkı alıyorlar. internetten o listeyi bulabilirseniz daha az ödeyeceğiniz düzgün özel hastane bulma ihtimaliniz artar. bir de röntgen ve mr'ı devlette çektirip sonuçları özele gösterebilirsiniz sadece muayene ücreti vererek. zamanınız varsa en az maddi hasar bu şekilde sağlanabiliyor.
  • kayranin kedisi  (02.04.15 10:52:23)
hiç özel hastane kasmanıza gerek yok, ufuk üniversitesinde berk güçlü var. başka doktorların bişeyin yok dediği durumlarda işini titizlikle yapıp uygun tedavi yöntemi neyse onu uygular, sizi iyileştirene kadar bırakmaz. mr ve röntgen için belki dışardan daha uygun fiyatlı bir yer bulabilirsiniz. balgatta böyle bir yer vardı adını çıkaramadım.

  • le fate ignoranti  (02.04.15 15:13:27)