Almanya'ya uygun fiyatlara uçak bileti

Selamlar, haziran sonu dusseldorf'a gidip temmuzun ilk haftası dönüş yapmayı planlıyorum. gidişte sıkıntı yok 150 liraya pegasus götürüyor lakin dönüşler sıkıntı. nereden ucuz uçak bileti bakılır, nası olunur?

temmuzun ilk haftası bayrama yakın olduğundan pahalıdır.

www.skyscanner.de
  • prodeq  (01.04.15 21:32:55)
dusseldorfa yakın başka havaalanı var mıdır peki? ucuz bilet varsa oradan dönüşü ayarlarım.

  • pillimiyango  (01.04.15 21:47:16)
gidiş-dönüş biletleri her zaman daha hesaplı olur. skyscanner'dan her gün tarayın. promosyonlu falan bulursanız kaçırmayın. thy'de istanbul-varşova gidiş dönüş bileti 640 lirayken skyscanner sayesinde lot airlines'tan 220 liraya almıştım. çok özel promosyonlu biletti. öyle böyle değil yani çok özel. bu tarz kampanyalara denk gelme ihtimaliniz var.

düsseldorf o bölge için merkez diye biliyorum, yakın civarda köln'ü deneyebilirsiniz ama muhtemelen biletler daha pahalı olur. daha kalabalık, daha büyük havalimanlarına bilet almak her zaman daha uygun oluyor. ben varşova biletini de poznan için almıştım mesela. istanbul-poznan bileti 500-600'den aşağı değildi. niye çünkü uçuş az. istanbul-poznan ne. kim uçacak burdan oraya. o hesap, düsseldorf sizin için en doğru seçim muhtemelen.
  • der meister  (01.04.15 21:51:10 ~ 21:52:58)
alternatif şehirler için tuifly ve condor'a da bakabilirsin. iyi fiyatları olabiliyor yaza. haziranda uçuşa 1 günden az kala 60€'ya dönüş bileti aldığım oldu.

  • christopher nolan  (01.04.15 23:11:43)