dhkpc lerdeki bu cesaretin sebebi?

terorist yada eylemci her neyse son olaylarda polisi, savciyi vs..olduruyor. arkasindan saatler gecmeden 10-15 kisilik eylemci grup gelip kanli eylem yapan arkadaslarinin arkasindan destek amacli protesto ediyor. hem de de polisin, basinin, vatandasin gozu onunde..

eylemlerini sonuna kadar kinasam da, korkusuz insanlara hep hayranlik duymusumdur. bu adamlarin bu cesareti nereden geliyor?

parti cephe özelinde değil de her türlü radikal akım için konuşuyorum. dünyayı -kendince- daha iyi bir yer haline getirmeyi amaç edinmiş ve hayatını buna adamış insanlar için ölüm küçük bir ayrıntıdır.

bu bir güzelleme değildir.
  • dinsiz adam  (01.04.15 21:20:10)
cunku onlar terorist.
Malum ulkede teror uyeleri falan seviliyor korunuyor. adamlarda dolaniyor oyle sagda solda.

  • kutsalbok  (01.04.15 21:30:53)
saçlarındaki yağdan beyinlerine oksijen ulaşmıyor.

  • hayt deli oglan  (01.04.15 22:06:12)
bunlarda olupta chp'lilerde olmayan birşey var doğru, bunun adını sen cesaret koymuşsun başkası başka birşey koyuyor.

  • docrivers  (01.04.15 22:14:13)
saçmasalak aşağılamalarla soruyu cevaplamış olmuyoruz; dinsiz'in dediği gibi "radikal" tanımıyla açıklanabilecek hareketler bunlar. yani inandıkları uğruna her türlü aşırılığı sergilemeye hazır kişileri böyle tanımlıyorlar.

öte yandan benim kafamda beyni yıkanmış ve manipüle edilen bir kitle izlenimi uyandırıyorlar. geçtiğimiz aylarda da üstlendikleri ama aslında farklı birileri tarafından gerçekleştirildiği ortaya çıkan bir intihar bombacısı eylemi olmuştu. böyle sanki kendilerinin normalde gerçekleştiremeyeceği, planlayamayacağı veya hayata geçiremeyeceği eylemler bir tarz yardım veya "bilinçli tedbirsizlik"le gerçekleşiyormuş gibi geliyor ve bana dhkp-c'nin burada paravan bir örgüt olduğunu düşündürüyor.
  • neseranni  (02.04.15 00:36:29)
neseranni +1 diyorum eklemek isterdim üzerine ama konuşasım yok ya öyle işte neserani güzel anlatmış ha bide şu dinsiz adam +1

  • gündüz m  (02.04.15 00:46:43)