ekonomik ama sağlam mp3/mp4 sorunsalı

selam arkadaşlar , geçtiğimiz günlerde eklediğim bir duyuruda 700-800 tl civarında ses özelliği iyi olan (müzik için ) , az çok da fotoğraf çekebilen bir telefon tavsiyesi istemiştim . Cevap veren bir arkadaş da mp3/mp4 player al demişti (sandisk sansa plus ) . bu fikir çok mantıklı gelmekle birlikte beni mp3/mp4 araştırmasına itti . yine çok pahalı olmayan ama iyi performans alabileceğim bir mp3/mp4 tavsiyesi istiyorum . şimdiden çok sağolun.

Sony'nin mp3 çaları taş gibi, duvara firlat kirilmiyor. 2013'te 150 tl'ye almıştım, şimdi yeni modelleri çıkltı ama fiyat aynıdır.

guzel bır kulaklık ıle bırlestırdıgınde çok iyi gider. fotoğraf çekemiyor tabii ama radyosu var.
  • Lorik Cana  (01.04.15 00:22:35)
www.sandisk.com

şundan fazlasıyla memnunum.
  • bruceandwayne  (01.04.15 00:22:44)
sandisk sansa + var bende de,memnunum. 40 dolar civarında olması lazım amazon'da.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (01.04.15 00:24:33)
www.hepsisony.com

ipod killer diye çıkardıkları player bu. 4 yıldır kullanıyorum. bu arada piyasada 16 gb mp4 player kıtlığı var. daha yüksek kapasite istersen mecbur ipoda kalıyorsun.
  • sporty  (01.04.15 00:27:56)
ipod shuffle (2. nesil). ucuz, ses kalitesi ve pil ömrü yüksek, taşınabilirlik had safhada. sağlam.

  • orient blue  (01.04.15 00:58:57)