[]

Ali express'ten birkac sey siparis ettim ama..

Epey oldu siparis edeli. Simdi otomatik bildiri geldi 4 gun icinde confir etmezsen otomatik olarak confirm edilecek diyor. Iyi de urunler gelmedi ki, ben ne yapmaliyim simdi?
 
dispute aç ya da süreyi uzatma isteği yolla ya da aşağıdan mesaj atıp süreyi uzatın de...


  • sen de git sen de unut  (31.03.15 23:07:31) 
Onay süresinin uzatılmasını teklif ederek uzatabilirsin. Eline geçmeden kabul etme, hasarlı ürün gönderebiliyorlar. Aliexpress tüketicinin yanında, eğer "open dispute" dediğinde satıcı sana dönüş yapmazsa aliexpress paranı aynen iade ediyor. :)


  • yirmisantim  (31.03.15 23:25:57) 
süreyi uzatma isteği gönder sıkıntı olmaz


  • masa penisi  (01.04.15 00:33:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.