Bu herif Yakışıklımı ?

Lan tesadüf eseri gördüm bir er kişisi olarak karşı cinse hiçbir eğilimim olmamasına rağmen bu herif çok yakışıklı değilmi banamı öyle geliyor ? gurup ünlümü bilmiyorum daha önce görmedim cahilliğime verin www.youtube.com

hayaller bu herif hayatlar... yapmayın lan şöyle şeyler.

  • elorelia  (31.03.15 23:04:45)
kadından güzel olmamalı erkek, net.

  • devorgilla the gunslinger  (31.03.15 23:05:53)
Arabayı kullananı soruyorsun herhalde. Yani klasik yakışıklı tanımına uyan bir arkadaşımız gördüğüm kadarıyla ama şahsi fikrimi söylemem gerekirse hiiiiç benim tipim değil. Ela hariç renkli göz sevmiyorum.

  • Thredith  (31.03.15 23:06:46)
Bildiğin yakışıklı

  • shejia  (31.03.15 23:09:31)
babyface ve kemikli yüz orantılar muntazam tam modacıların, reklamcıların bayıldığı erkek tipi. evet adam yakışıklı. seneye gilette-nivea reklamlarında falan görürsen şaşırma.

  • orpheus  (31.03.15 23:10:20)
Ya böyle kız gibi güzel suratlı erkekleri çekici bulmuyorum, yakışıklı ama hiç tipim değil valla
edit: devorgilla +1 :D

  • neferkitty  (31.03.15 23:12:39 ~ 23:13:11)
yine duşa soktun kardeş birilerini

  • sporty  (31.03.15 23:13:39)
araba kullanan bebek surat, çok tarzım değil. soldaki daha yakışıklı bence.

  • inawen  (31.03.15 23:15:47)
adam bildiğin güzel. yakışıklı değil güzel. bana çekici gelen bi tip değil.

  • lily briscoe  (31.03.15 23:21:35)
matt bomer tarzi, kemik surat baby face.. erkek halimle begendim ama benim tarzim daha cok tom hardy aflkjsdkfs

  • Golgi  (31.03.15 23:48:34)
aynı cinsteniz ama bu çocuk da yakışıklı değilse kim yakışıklı?

Ayrıca o kadar kadınsı değil herif, hafif bir kirli sakalı filan olsa herhalde kimse öyle diyemezdi.

ses de var aq, niye bunları gösteriyorsunuz, moral bozuyor :)

(bu arada tipim değil diyen kadınları anlıyorum, bunun kız halini de sevmiyorum ben, kumral mavi gözlü bir kız hiç çekici gelmiyor, güzel ama tipim değil deyip geçiyorum, esmer seviyorum.)
  • primusinterpares  (31.03.15 23:53:19)
soldaki kesinlikle evet sağdaki baby face hayır.

  • theworldismine  (31.03.15 23:55:07)
erkek halimle dibim düştü amk ahsjs. yılan gibi herif.

  • zbrs  (01.04.15 00:38:59)