ultra surf ve justin.tv

programı kullanmama ve programın başarılıyla server'a bağlandı demesine rağmen justin tv de bir süre sonra malum sayı uyarısıyla karşılaşıyorum. çözümü nedir?

ie kullanıyorum yine de olmuyor...

programı açıp mı justin.tvye girmek gerekiyor? programı açtıktan sonra hiç bir yere girmiyor zira?
  • aliscan  (27.08.09 21:21:25)
ne yazık ki ultra surf kafasına göre bazı sitelere girmiyor. aslında sadece porni içerikli sitelere girmemesi lazım ama bazen yapıyor öyle uyuzluk.

ben de aynı dertten muzdariptim. hotspot shield diye bir program kullanıyorum. hiçbir sorun çıkarmadı. bi de her sayfada çıkan alakasız reklamları olmasa kusursuz olacakmış.

yalnız hotspot ultra surf'ten daha yavaş bağlanır ama daha stabildir. zırt pırt server değiştirmez, indirdiğin şey yarıda kalmaaaz...
  • titanayus  (27.08.09 22:59:35)