sorum viskiperverlere

diğer alkollü içkilere oranla viskinin farklı bir semptomu oluyor mu/oldu mu bünyenizde?

p.s: özellikle orta/uzun vadeli kullanım baz alındığında.

hayır hiç olmadı. hazzı başka anca o.

  • bir ileti paylastim  (31.03.15 00:47:44)
afrodizyak etkisi yapıyo bende nedense anlamadım.
bi kaç arkadaş daha biliyorum böyle

  • Improbable  (31.03.15 01:00:33)
tadı dışında hızlı içildiğinde midede çok hafif bir hissiyat oluşturuyor o da rahatsız edici değil aksine sanki sindirime yardımcı oluyomuş gibi iyi bir şeymiş gibi geliyor. onun dışında viski viskidir işte.

  • advice duck  (31.03.15 01:00:57)
viski ve konyak içip içebileceğin vücuda en az zararlı alkoldür. içerisinde yapay madde, şeker vb. bulundurmaz. ha semptom olarak baş ağrısı, afrodizyak, zihnimi açıyor gibi örnekler istiyorsan tek söyleyebileceğim kaliteli olanları baş ağrısı yapmaz kesinlikle, kaymak gibidir lıkır lıkır içilir miss gibi.

  • thevalentino  (31.03.15 01:05:01)
semptom olarak yaşattığı kafa kesinlikle şaraptan farklı diyebilirim mesela. son zamanlarda bu ikisine fazla yüklendiğimden kıyas edebiliyorum. şimdi yazıya dökemem ama içine soktuğu mod başka oluyor bu kadar diyeyim. buradan sonrasının kaynağı dötüm
viskide biraz sert, gereksiz özgüven, hükmeden fikirler
şarapta biraz tatlı, bol muhabbet, eheheh hohoho
tamamen kişiseldir.
  • u  (31.03.15 01:13:02)