şu an piyasadaki en iyi telefon?

ip6 ve one m9 dışında. benim aklım galaxy note edge'e gitti ama s805 işlemcisi. yakında s810 çıkacak. bir de nexus 6 var millet getiriyor ama 650 dolarlık şeyi 1650 tl'ye satıyorlar + kayıt ediyor neredeyse 2000 lira.

kardeşimin telefon bozulmuş, benim ip6'yı ona verip beni uzun yıllar tatmin edecek bir telefon bakıyor gibiyim. eğer en iyisi galaxy note edge/s6/s6 edge ise muhtemelen yeni modelleri bekleyeceğim almayıp.

o değil de yıllar geçti iphone'a düzgün rakip çıkmadı mı ya?

danke.

edit büdüt: oyun falan oynamam. tek işim feysbuk, instagram, internet falan ama tıkladığımda açılsın isterim. çok şey istiyorum ama dfsfsfd

LG G3 ve Sony Xperia Z3'e bakmani oneririm.

Hala iPhone'a rakip yok diyenlerin olmasina sasirdim :D
  • ruhi mucerret  (30.03.15 20:59:58 ~ 21:00:30)
xperia z3. gördüğünüz gibi özellikleriyle iphone 6 plus'u ona katlıyor. 750 tl daha ucuz olması da cabası. fiyat konusunda iphone'a rakip çıkmıyor, doğrudur.

kiyas.la
  • uuth  (30.03.15 21:05:22 ~ 21:05:44)
Note 4 e bak.

  • rayde  (30.03.15 21:05:41)
g3 ve z3 s801 kullanıyor, gerçek 64-bit destek için 805 gerekiyor sanırım. tam emin değilim. kamerası güzel gerçi z3'ün.
note 4 ise exynos çipli, 1 yıl sonra kasılır diye korkuyorum, o yüzden alternatif olarak edge'e baktım, s805 o.

nexus 6 ve droid turbo türkiye'ye gelse ne süper olurdu yaa.
  • passion rules the game  (30.03.15 21:08:25)
s810 olunca browser daha hızlı çalışmayacak cpu gpu oyuna etki ediyor en çok

ram önemli 3 gb ram'li bi cihaz alın paranız çoksa
  • toua tokuchi  (30.03.15 21:12:10 ~ 21:12:22)
650 dolar güncel kurla 1695 lira yapıyor zaten. :)

Ben Z3 diyorum, ben <3 sony.

iPhone'un tek bir özelliğine imreniyorum, slow motion video olayı. Başka hiçbir özelliği gözümde yok.
  • yirmisantim  (30.03.15 21:26:30)
piyasada birkaç iyi telefon var; tasarım, boyut, şarj süresi, dayanıklılık, kamera, yazılım, ses vs. hepsinin mükemmel olduğu cihazı yakalamak imkansız.
z3 compact kullanıyorum, işe yarıyor. Öncelikli neden boyutuydu, şarjından dolayı iphone almadım.

  • olumsuz  (30.03.15 21:36:21)
sony bokunu almada ne alırsan al. sony nin telefonla ilgili şikayetvar kayıtları bütün markaları geçiyor.

  • fukka  (30.03.15 21:53:18)
galaxy s6, her ne kadar samsung'dan hic hoslanmasam da bu sefer iyi telefon yaptilar.

  • vudin  (30.03.15 23:06:04)
bende bakınıyorum ve iphone gibi kendi çıkarını müşterinin kullanım alışkanlığına tercih eden bi telefonu almak istemiyorum. bugün bi arkadaşımda xperiaz3 compact gördüm. biraz kurcaladım gayet güzel lan. hem hafif, boyutlarıda gayet ideal. özelliklerininde iphonedan aşşağı kalır yanı yok. bu konu hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum şahsen.

  • bruceandwayne  (30.03.15 23:11:52)