Cheshire cat dövmesi

Bu dövme nerelere yapılırsa güzel durabilir?
(Fotodaki gayet iyi duruyor gerçi ama, 0 yağlı bir vücüda sahip değilim)

on kolun ic tarafina olabilir gibi geldi bana. ya da bilege.

  • osuruklu  (27.08.09 19:46:21)
Dövmeci veya bu işle uğraşmış biri olarak(halada uğraşıyorum)(ne gerkesiz bilgiler lan bu):Kasığın üstünde iyi durur yani, bel in sağ tarafı veya sol tarafı ama ortaya yaptırma...Çünkü oval bir desene ve kuyrukumsu deseni var baktığın zaman bir köşeden çıkıyormuş gibi görünürse güzel durur.

  • jpsartre  (27.08.09 20:03:37)
Kasığın üstünde evet iyi durabilir ama dediğim gibi yağsız, fit bir vücuda sahip değilim. O yüzden onu pas geçiyorum.
Aklıma el ve dirsek arasındaki bölge geliyor ama sanki orası için fazla büyük. O yüzden gövdesi (siyah çizgiler) kolumu sarmalasa ve yukarıda bi yerde kafası olsa iyi olur mu acep?

  • sesee  (27.08.09 20:52:48)
Kolda iyi duracağını sanmıyorum,ısrarcı değilsen bu desende değiştir bence.dirsek için çok daha iyi desenler bulabilirsin.

  • jpsartre  (27.08.09 23:26:54)
ayak bileğinin arkası belki dicem ama..

  • gaea  (27.08.09 23:33:13)
Kesinlikle cheshire cat olmalı. (Onların da dirseğe uyabilen versiyonu yok maalesef.)

  • sesee  (28.08.09 09:50:15 ~ 09:50:29)
omuz

  • orange coffee  (28.08.09 10:12:37)