yakısıklı mı şimdi bu adam ?

www.kadinlive.com

E yakışıklı işte. Çirkin bi arkadaş değil yani.

  • norek  (29.03.15 05:01:22)
Dünya yakışıklısı demeyelim de yakışıklıca ve havalı. Olay burada adamın tipinden öte bu haliyle Din hocası oluşu. Örneğin, Ambarlı'da şu kadın muhtar adayı olduğunda çok genç ve çok güzel olduğu söylendi, sosyal medyada sükse yaptı kendi çapında.
images.bursadabugun.com
images.scribblelive.com
Kadın dünya güzel değil ama "muhtarlık" kurumundaki insanları düşününce insanın dibi düşebilir.

Burada da düşün ki 15 yaşında kızsın, ki o yaştaki kızların hocalarına aşık olması çok uzak bir şey değil. Yakışıklı denebilecek bir öğretmen geliyor sınıfına. Üstelik genç de, 5 yıl beklesen aradaki yaş farkı anlamsız hale gelecek. Bir de genel olarak "Din öğretmenliği" kurumunu düşündüğünde adamı oraya oturtamıyorsun.

Bana göre değil, benim tipim değil, zaten yaşıma da uygun değil ama havalı adam. 15 yıl önce olsa, dibim düşerdi.
  • aychovsky  (29.03.15 05:02:12 ~ 16:42:47)
Yakışıklıymış ya.

  • sweeney  (29.03.15 05:07:29)
(bkz: oksimoron)

öncelikle soruna cevap vereyim. çirkin değil. hatta yakışıklı. boyu biraz kısaymış gerçi.

bu kadar popüler olmasının sebebi üstteki arkadaşın da belirttiği üzere zıtlıkları barındırması. din hocanı getir gözünün önüne lisedeki. bıyıklı, yakışıklılıktan uzak allaha yakın, sıradan bi adam. bu adamınsa sempatik gülüşü saçları (görebildiğim kadarıyla fit) vücudu normalde dışarda görsen belki ikinci defa bakacağın yerde din hocası olduğu için büyütülmesine sebeb oluyor.
  • diyarbakir karpuzu  (29.03.15 05:12:11)
Ya diğer fotolarına baktım da okadar da değil. Doğal hali tavrı hoştur belki. Ha ergenler abartmış tabi üstteki arkadaşın söylediği sebepten..

  • sweeney  (29.03.15 05:19:09)
yalın gibi bir tip kısa ve yakışıklı cepte taşımalık.

  • mrthany  (29.03.15 05:56:44)
eli yüz düzgün işte

  • suleyman kargi  (29.03.15 07:06:22)
net yakışıklı.

  • verbanadüşlerimi  (29.03.15 11:11:39)
Yakışıklı diyemem. Sempatik ama. Zaten gamzeli çoğu insan böyle.

  • mandalina kokusu  (29.03.15 11:15:52)
Ben beyenmedım

  • balpolen  (29.03.15 11:26:50)
gideri var

  • all girls dream  (29.03.15 11:33:32)
haberim yokmuş gibi çek kanka modu fotoğrafları çok çekici şimdi yukarda Allah var.
galeride görünen takım elbiseli hali de güzel de

ne kadar tezat ya!
düşünüyorum da bizim din kültürü dersine giren hocaların hepsi orta yaşlıydı. ne şanslılar!
ha lise son da bi adam geldi yaşlı ama okulun en popüler hocasıydı. çok yönlüydü tombik ama gamzeliydi falan.

gamzeli oluşuna selam:D

adam hem çıtır hem gideri fazla var hem de din kültürü hocası.
şey gibi,

hayaller hayatlar durumu, üf uyduramadım yoksa popüler olmuştum ahaha.

yorumlara baktım da en güzeli "Adam islamiyetten daha hızlı yayıldı."

22 yaş ne ya!
  • indescribable  (29.03.15 11:42:54)
yakışıklılığı değil, bir ilk olması insanların dikkatini çekti. eski din hocaları, sakallı bıyıklı 30 35 yaşında adamlardı.

  • cetoxim  (29.03.15 12:54:22)
Bana göre yakışıklı değil. Ben iskandinav tarzı sarışın erkeklerden hoşlanıyorum. Bu bana çok sıradan geldi.

  • köstebek kurabiye  (29.03.15 15:15:31)
itici

  • neferkitty  (29.03.15 15:17:26)
yakışıklı yav fena değil. ama din öğretmeni olduğu için abartıldığını düşünüyorum. hakkını teslim etmek lazım yani adamın bu tipte din öğretmeni yoktur memlekette. ben bizimkileri hatırlıyorum da abov.

ha ilkokulda bi kadın öğretmenimiz vardı çok güzeldi. o dönemler okula türbanla girilemiyo muydu neydi artık hatırlamıyorum, çıkınca örtüyodu kadın başını. öyle böyle değil acayip güzel bi kadındı yani.
  • der meister  (29.03.15 15:20:03)
Hayır yakışıklı değil ben etkilenmedim.

  • c p  (29.03.15 15:33:24)
değil ama eli yüzü düzgün. 15-20 yaş arasına hitap eder ama.

  • danica maupoissant  (29.03.15 15:33:45)
değil

  • limoncello  (29.03.15 15:39:47)
çağatay ulusoy değil miydi bu sahiden, ülkece trolleniyoruz diye düşünmüştüm ben oysa :(

yakışıklı, evet.
  • devilred  (29.03.15 16:25:35)
Fotograf cok net degil ama gordugum kadariyla adam yakisikli evet.

  • delifaruk  (29.03.15 16:28:19)
Kız meslek lisesi'nde mi ne çekilmiş fotoğraf. Amırı yeni yeni uyanan ergenlerin böyle ilah muamelesi göstermesi çok normal. Yakışıklı değil de sempatik diyelim. Orta boylu normal adam işte. Bir de "Din hocası" olması kışkırtıcı. Hani yasak falan. Neyse. Ayçovski'nin yorumu çok isabetli.

  • yirmisantim  (29.03.15 16:38:50)