ekşi duyuru'ya ne olmuş

ana sayfa hepten sabitlenmiş duyurularla bezeli.. böyle mi kalacak artık?

olmaz öyle şey bence...

  • vital  (27.08.09 11:21:29)
heyecan yapmayalim. duyurunun biraz performanslanmasi adina bir kac degisiklik yaptim, bozuluyor gibiyse haber verin. hama heyecan yapmayalim.

  • compumaster  (27.08.09 11:21:30)
panik yapmayın yaw, esti geçti öyle. eski yeni ne kadar kan ilanı, öncelikli vs. varsa tepeye çıktı, ne kadar silinmiş duyuru varsa gözükür oldu. sonra site komple erişilmez oldu, aha şimdi düzelmiş. don't panic.

  • kibritsuyu  (27.08.09 11:22:00)
en baştakiler kan aranıyor duyuruları. onun dışında 3 tane sabit ilan var, ki onlar da gördüğüm kadarıyla yeniler, yani günlerdir orda sabitlenmiş değiller. bunun neresi sizi rahatsız etti?

ek: ben bişiler kaçırmışım gağğliba.
  • mea maxima culpa  (27.08.09 11:26:26 ~ 11:28:20)
üç kuluvalla bi elham okuyun, geçer.

  • aithra  (27.08.09 11:54:08)
@mea maxima culpa: diyecek söz bulamıyorum.

  • gonion  (27.08.09 14:43:01)