dudak çatlak çizgi izleri vol.2 (estetik cerrahı bakarsa)

capsteki dudaklar benim. bahsettiğim çatlak ya da çizgiler bunlar. çok sinir bozucu değil mi?

ha bi de dudaklarım küçük mü? estetik operasyona gerek var mı?
ruj sürünce falan ne kadar iğrenç çizgiler, dudağımı kesip atacağım o derece.

vol.1 için: eksiduyu.ru

normal dudak görüyorum ben?

  • la noix  (27.03.15 20:23:09)
neresi normal ruj sürünce o çizgiler yukarılara dudak üstüne ulaşıyor :(

  • indescribable  (27.03.15 20:25:30)
Dudakların çok normal gibi. Öyle doktorluk bir durum yok. Vazeline buladın mıydı, bir şey kalmaz.
Rujun altına nemlendirici baz sürebilirsin.

  • aychovsky  (27.03.15 20:26:07)
bana küçük geliyor o yüzden yüzümün bi kısmını da koydum.

nemlendirici baz derken? @aychovsky
  • indescribable  (27.03.15 20:27:16)
Ruj bazı diye bir şey var, Flormar'ınkini almıştım ben. Beklemediğim derecede başarılı çıktı. O çizgileri dolduruyor, sen de ruju normal sürüyorsun. Ama o bazlar bir süre sonra kurutuyor. Galiba birtakım markalarınki hem nemlendirici hem baz özelliğine sahipmiş. Onları kullanabilirsin rujdan önce.

  • aychovsky  (27.03.15 20:29:50)
Bana sorduğun şey için cevap vereyim:

Gayet güzel ve estetik, gülme hattın da estetik o yüzden no problem, ben beğendim.
  • neferkitty  (27.03.15 20:30:14)
É o zaman Baz kuruduğu zaman tazelemek gerekiyor? @aychovsky

Ya peki bu çizgiler hiç geçmez mi
  • indescribable  (27.03.15 20:34:47)
Yok tazelemek gerekmiyor. Sadece nemlendirmek yetiyor rujun üzerinden azıcık.

  • aychovsky  (27.03.15 20:35:39)
Ama hala bana dudaklarım küçük geliyor. Estetik cerrah gelene kadar dursun bu burada

  • indescribable  (27.03.15 20:44:12)
Duyuruda estetik cerrah mı var ki:D

  • neferkitty  (27.03.15 20:45:47)
Dişçi varsa o da vardır :)
intern de kabulum

  • indescribable  (27.03.15 20:48:13)