Diablo mu Path Of Exile mi yoksa TorchLight II mi ?

arkadaşlar ben path of exilede biraz ileredim ve kesmedi diablo 3 şuanda indirimde almayı düşünüyorum fakat arkadaşım torchligh 2 oyna o çok güzel dedi fakat bu torchlight 2 oyunu paralı mı değil mi bilemiyorum bilgilerinize ihtiyacım var saolun .

steam üzerinden baya ucuzdu en son. malüm ortamlarda da bulabilirsin pek tabi.

  • givemesomesubstance  (27.03.15 17:33:07)
torçlayt 2 iyidir. korsan haliyle online oynanıyordu.

  • baal  (27.03.15 17:35:45)
hangisinden bahsediyorsunuz diablo mu torchlight 2 mi ?

  • caner555  (27.03.15 17:36:11)
ya şey yapsam peki nasil olur diablonun şuanda 56 tlik olanı alsam repar of soul olanını degilde ilk versiyonunu onu oynayan var mı yani ilaki son paketinimi almak lazım ? milletle oynayabilmek için

  • caner555  (27.03.15 17:37:49)
diablo3'ün tüm paketlerini almak zorunda değilsin oyunu oynayabilmek için. alıp oynayabilirsin ama yeni paketteki yeniliklerden faydalanamazsın. denemek öğrenmek için bence de ek paketiyle beraber alma. hazır indirimde bulmuşken ana oyunu al ve hoşuna giderse devam da edebilirsin.
hatta daha güzeli battle.net hesabı oluştur ve diabloyu deneme sürümü olarak oyna. ilk 20 level ve act1'in 3.questine kadar tüm karakterleri denemene izin veriyorlar.

  • in search we trust  (27.03.15 17:42:07 ~ 17:51:53)
diablo 3'ü deneme sürümünü oynamadan alma. beni hiç sarmamıştı, yüzlerce saat d2 hatrına bile oynayamadım oyunu.

  • soul sacrifice  (27.03.15 17:43:13)
eyvallah saol aydınlattıgın için ama soruyu tekrar yönelticem sana yani tamama ben bu oyunu aldım ilk paketini sadece hiç mi oynayan yoktur cünkü tek başıma bitirebileceğimi düşünmüyorum en son bossları falan az buçuk arkadaşımın hesabıyla oynamışştım harcorede sonra geri istedi tabi ...

  • caner555  (27.03.15 17:45:05)
Be new Diablo 3 var. Açıyorum oyunu 10 kişi fln online . Ekip kurami yorum ortak oyun yapacak. Ben mi birseyi eksik yapıyorum bilen varsa duzeltsin

  • nucleon  (27.03.15 17:45:36)
ekip kurmak zorunda değilsiniz yahu! tek başınıza da oynanabilen bir oyun diablo. çok az kişinin oynuyor olması sırf bu yüzden. oyun içerisinde public oyuna dahil olmak diye bir şey var ve insanlar eğer end game denen yerlerde değilseler pek de başkalarıyla birlikte oynamak istemiyorlar. oyun şu an zaten greater rift minvalinde gidiyor yani oyuncuların çoğu çok üst seviyedeler o yüzden beraber arkadaş falan yoksa oyun oynamak hem sıkıcı hem de biraz zor olur yeni başlayanlar için.

  • in search we trust  (27.03.15 17:54:59)
Diablo > Torchlight
Torchlight'ın ilkini de ikincisini de oynadım. O oyunda anlamadığım bir sorun var. Eğlenceli değil. Bir kere bitirip diğer karakterle oynamayı denedim ama o kadar sıkıldım ki yapamadım.
Arkadaşım üçünü de oynadı. Ona göre Poe > Diablo > TL . Onun zevkine güvenirek PoE'ye devam et derdim ama PoE oynadım, sarmadı diyorsan Diablo'ya yardır bence.
  • sesee  (27.03.15 18:11:50)
paran varsa al bi diablo da oyna gözün açık gitmesin, diğerlerini ücretsiz oynayabilirsin zaten

  • neseranni  (27.03.15 18:41:53 ~ 18:42:16)
path of exile da çok fazla hile bot felan var

  • masa penisi  (27.03.15 18:42:58 ~ 18:43:07)