(Acilli soru) Laptop alacagim, macbook mu yoksa baska bır sey mi?

Saat 6'da almaya gidecegim. Simdi uzun zamandir benim hayalimde macbook air almak vardi. Ama uzun bir sure laptop alacagima ihtimal vermiyordum. Simdi birden aliyoruz olunca, sorayim dedim. Ne dersiniz? Onereceginiz baska bir sey var mi, suna da bak diye? Su an icin laptopı normal gunluk seyler icin kullanacagim, ama bolumum geregi bir 5-6 ay sonra sanki daha cok programlama icin falan kullanabilirim. Uzun omurlu olması onemlı yanı.

Ne dersiniz? Macbook mu alayim, yoksa baska oneri var mi?

macboooook

  • p girl  (27.03.15 16:07:24)
Macbook Pro alın o zaman. Alamıyorsanız air almayın. Ben kullanıyorum. O kadar da performans alamıyorum.

p.s: yazılım işi ile ilgileniyorum.
  • bedbed  (27.03.15 16:10:16)
macbook air al...

  • rentts  (27.03.15 16:10:21)
öncelikle macbook. ikinci olarak da eğer her gün taşıyacaksanız (evden işe, işten eve şeklinde falan) air yoksa pro alın. sürekli masanın üzerinde duracaksa 15" yok alır koltuğa geçerim, yatakta kullanırım, sağa sola götürürüm diyorsanız 13" alın.

  • mr.goodcat  (27.03.15 16:13:37 ~ 16:14:03)
samsung ativ book al.

bi bilgisayara o kadar para vermeye gerek yok, sakin.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (27.03.15 16:15:13)
Macbook önerilerine hepsine birde n +1903 diyorum sen düşün

  • indescribable  (27.03.15 16:26:30)
paran varsa macbook al tabi. ama ne olursa olsun, ne alırsan al samsung gibi bir marka alma.

samsung, casper, exper, datron, packard bell bunlardan uzak dur.
  • himmet dayi  (27.03.15 16:43:59)