MACFit Göztepe - genel olarak nasıl bilirsiniz? gidiş nasıl olur?

selamlar,

MACFit Göztepe açılıyormuş ay başında, sanırsam promosyon yapıyorlarmış fiyatlarda falan da.

genel olarak nasıl bilirsiniz macfit'i? bu göztepe şubesine giden var mı görüşme için falan? nasıl bir yer? gidilir mi? bir de kozyatağından gitmek çok mu zor olur? yani çok daha yakında başka spor kompleksleri var ama fiyat çok daha yüksek. o yüzden karşılaştırma yapmam lazım iyice...

adres krokisini de iliştireyim, tam yerini anlaybilesiniz diye:
www.macfit.com.tr

ek bilgi: evim kozyatağı'da e5'e yakın, fatih sultan mehmet hastanesi durağına yakınım diyebiliriz...

erkek arkadaşım buraya taa ocak ayında ön kayıt yaptırdı. daha önce başka macfite gidiyordu. vialand suabesine. buradan daha çok memnun kalacağını düşünüyor.

kozyatağından da rahatça gidersin. özel aracın varsa hatta hiç sıkıntı diil. yazıl gitsin kanka bence.

ama tavsiyem 10tl fazla verip aylık üyelik yaptırman. yıllık üyelik yaptırıp düzenli giden sadece 1 kişi tanıdım şu yaşıma kadar.
  • zenc  (27.03.15 11:27:19)
başka macfitlere giden 3 arkadaşım var memnunlar oldukça. burayı bilemedim.

harita yanlış olmuş :p starbucks kosiflerin tam karşısında :D

yeri çok güzel caddede. çok uzak sayılmaz ama neyle gideceksin?
bostancıya inip ordan cadde boyunca gitmek. 55ten devam edip göztepe köprüden aşağı inmek

iki yolda trafikli aslında saatine göre
  • disardayim  (27.03.15 11:33:32)
araba yok, yaya ya da toplu taşıma ile gideceğim. burada 5-10dk yürüme mesafesinde başka bir yer var, orayı eleyip buraya başlıycam sizden gelen yorumlara göre :) ya da havalar iyice ısındıktan sonra belki bi bisiklet alırım ^_^

öteki yer de gd academia d'esports, fena bir yer değil gibi. www.gdacademia.com
üyelik ücreti işte çok daha yüksek ama burada. yani macfit'e giderken harcayacağım efor ve zamana değer mi diye hesaplamaya çalışıyorum...
  • loveinaflipbook  (27.03.15 11:37:25 ~ 11:39:58)
Spor salonuna gidecekler için Altın Kural 1: Salon mümkün olduğunca evine yakın olsun. Araban olup olmaması önemli değil; eve veya işyerine yakın değilse en fazla 1 ay gidersin, o da en iyi ihtimalle. Toplu taşımayla hiç gitmezsin.

  • angelus  (27.03.15 11:46:01)