Starbucks'ta ne içsem enerji verir, uykuyu dağıtır?

Kahve kültürüm yok. Ders çalışan arkadaşlar kahve içiyorlar, ben daha hiç denemedim.

Çok yorgun ve uykusuzum. Ama çalışmam gerekiyor, Starbucks'ta bu konuda bana en iyi hangi içecek yardımcı olabilir?

orta boy filtre kahve. içerisine 1 shot espresso

  • streak  (26.03.15 16:40:41)
double espresso uykumu aciyor demisti bir arkadas

  • yuzır  (26.03.15 16:43:27)
Filtre kahve, americano veya yesil cay. normalde bilinenin aksine yesil cayda kahveden fazla miktarda kafein vardir, ancak starbuckslardaki yesil cayin kafein oranini bilmiyorum.

Kahveler arasindaki kisisel tercihim ise filtre kahve olur. Buyuk ihtimalle bu aralar guatemala antigua vardir, sade yerine az sutlu iciyorum ben onu.
  • eeqlaehuje  (26.03.15 16:43:52)
gözüm açılsın kafam yerine gelsin diyorsam double espresso+ extra shot alıyorum ben. 10 kaplan gücündedir. yetmezse ikinciyi içmeyin maymun olursunuz

  • argent dawn  (26.03.15 16:47:01)
Americano

  • ondkz  (26.03.15 16:57:07)
yedi shotlu americano içerdim zamanında ben. siz yapmayın, çişim bile kahve kokuyodu.

  • mutevazi  (26.03.15 17:01:04)
ben işe gittiğim her gün bara girmeden önce double shot içiyordum, hiç de uykumu açmıyordu. hele ki molalarda içilen filtre kahveler daha çok uykumu getiriyordu.

  • patr  (26.03.15 18:04:42)
amaç yorgunluk ve uykusuzlugu gidermekse, redbull derim. kahve bana da etki etmiyordu. o yüzden.

  • farrytikki2  (26.03.15 18:14:21 ~ 18:14:48)